Ford Transit Courier

už od 11 790
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Spoľahlivé auto do každej situácie

Nenechajte sa zmiasť útlymi vonkajšími rozmermi nového Fordu Transit Courier. Ohromí vás jeho spoľahlivosť aj v tých najťažších pracovných situáciách a zároveň spotreba, ktorá neurobí vo vašej peňaženke prievan. Úložný priestor v objeme 2,3 metrov kubických dokáže 'zbaliť do kufra' konkurenciu a ešte stále mu zostane dostatok miesta na ďalší náklad. Okrem neoceniteľného člena vášho pracovného tímu získate aj nadštandardné pohodlie, ktoré nebudete chcieť opustiť.

Jedinečný interiér

Kancelária na kolesách

Vybaviť dôležité pracovné záležitosti vo vozidle nebolo nikdy také jednoduché. Kabína nového Transitu Courier je prispôsobená na mobilné pripojenie, čo z neho robí doslova pojazdnú kanceláriu. Kabína vodiča je špeciálne vyvinutá tak, aby ste všetky potrebné prvky mali vždy dostupné na dosah ruky. Dve 12V zásuvky, vstup pre vaše externé audio či USB vstup zabezpečujú dokonalé pripojenie. Interiér Transitu Courier myslí skutočne na každý detail, a preto v ňom nájdete držiaky šálok a miesto na odkladanie notebooku. Navyše, všetky svoje zložky A4 si jednoducho uložíte pod sedadlo.

Jedinečný interiér

Bezkonkurenčná prepravná kapacita

Ford Transit Courier si z modelov rady Transit preberá iba to najlepšie a zostáva verný dlhoročnej tradícii. Pod štýlovým vzhľadom exteriéru Transit Courier nájdete bezkonkurenčné schopnosti prevážania nákladu a zároveň množstvo inovatívnych funkcií v nákladnom priestore, ktoré určite oceníte. Nákladný priestor nového Transitu je vytvorený tak, aby svojim majiteľom ponúkal viac priestoru a flexibility než akékoľvek iné vozidlo v segmente.

Jedinečný interiér

Preprava dlhých predmetov bez problémov

Prepravovať predmety v dĺžke až 2,59 metra a zároveň chrániť vodiča pred predmetmi, ktoré sú uložené na sklopenom sedadle vodiča. Práve to umožňuje sklopná prepážka, ktorá sa dodáva na želanie pre modely Van spoločne so sklopným sedadlom spolujazdca.

Znamenitý exteriér

Pochváľte sa okoliu vaším Fordom

Elegantný a moderný dizajn nového Fordu Transit Courier posúva dizajn modelov rady Transit úplne novým smerom. Dynamický charakter osobitných vozidiel Ford sa podarilo preniesť aj do segmentu úžitkových vozidiel, a to všetko v duchu kinetického dizajnu automobilky. Nový vylepšený dizajn pritom neuberá z výnimočnej prepravnej kapacity, ktorá je neodmysliteľné spätá s vozidlami rady Transit.

Znamenitý exteriér

Stierače, ktoré pracujú samé

Bezpečnosť na cestách je prvoradá. Práve preto nájdete v novom Transite Courier špeciálne stierače s dažďovým senzorom, ktoré sa automaticky aktivujú v momente, keď zaznamenajú vlhkosť na čelnom okne. Regulácia rýchlosti stierania je pritom plne vo vašich rukách. Sami si totiž môžete zvoliť jednu zo šiestich úrovní citlivosti, ktoré určujú, pri akom množstve vody na prednom skle sa stierače zapnú. Tieto inovatívne stierače spoločne s automatickými svetlometmi môžete mať vo svojom vozidle na želanie.

Znamenitý exteriér

Predné svetlomety, ktoré sa sami rozsvietia

Nový Transit Courier je vybavený tými najnovšími technológiami, ktoré zabezpečujú maximálne pohodlie, úžitkovosť a najmä bezpečnosť počas jazdy. Predné svetlomety sa automaticky zapnú v prípade, že dôjde k náhlej zmene svetelných podmienok, napríklad pri vjazde do tunela. Svetelný senzor je výbava na želanie a dodáva sa v kombinácii s dažďovým senzorom.

Technológia a výbava

Zabudnite na zamrznuté čelné sklo

S vyhrievaným čelným sklom, vylepšeným o technológiu Quickclear, vám už mrazivé zimné rána nebudú robiť problém. Stlačením jedného tlačidla aktivujete výnimočne tenké vykurovacie telieska, ktoré v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd dokážu rozpustiť nepríjemnú námrazu či zahmlenie na čelnom skle. Šetrite váš drahocenný čas a dajte zbohom staromódnemu oškrabávaniu čelného skla.

Prevrátenia sa nemusíte báť

S novým Transitom Courier nie ste na cestách nikdy sami. Funkcia ochrany proti prevráteniu Roll-over Mitigation (ROM) totiž neustále monitoruje polohu dodávky a vyhodnocuje nebezpečné situácie, ktoré by mohli viesť k prevráteniu vozidla. V prípade, že systém vyhodnotí možnosť nebezpečenstva, okamžite aktivuje elektronický stabilizačný systém ESP, ktorý upraví rýchlosť a obnoví stabilitu vozidla.

Viac istoty pri rozbehu do kopca

Asisenta pri rozbiehaní do kopca oceníte najmä na klzkom povrchu, ale aj na šikmých plochách. To predovšetkým v prípade, že budete mať nakladací priestor plne naložený. Systém predĺži brzdný účinok o 2,5 sekundy, čím získate drahocenný čas k presunu chodidla z brzdového pedálu na pedál plynový.

Modelový cenník
Ambiente
Trend

Ford Transit Courier Ambiente od 11 790 EUR bez DPH

Vo výbave Ambiente nájdete v novom Forde Transit Courier elektronický stabilizačný systém ESP, predné svetlá s funkciou denného svietenia DR či asistenta rozjazdu do kopca HLA.

Ford Transit Courier Trend od 13 190 EUR bez DPH

Oproti výbavovej rade Ambiente ponúka vyšší stupeň výbavy Trend manuálnu klimatizáciu, palubný počítač, ale aj elektricky ovládané predné bočné okná s funkciou impulzného otvárania.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov