O nás

Ford Szilcar už viac ako 26 rokov

Ford Szilcar je už viac ako 25 rokov značkou, ktorú reprezentuje vysoká kvalita poskytovaných služieb a spoľahlivý zákaznícky servis. Za toto obdobie sa nám podarilo predať vyše 6 400 vozidiel a potešiť tak rovnaký počet zákazníkov.

Vízia

Spoločnosť Ford Szilcar je v oblasti predaja a servisu automobilov značky Ford vnímaná ako líder, ktorý na slovenský trh prináša inovatívne riešenia pre jednotlivcov aj firemných zákazníkov.

Misia

Pre napĺňanie cieľov poskytujeme všetky naše služby nad rámec bežných očakávaní. Budujeme priateľské a dlhodobé partnerstvá, poskytujeme servis na profesionálnej úrovni a ponúkame služby, s ktorými sú naši klienti maximálne spokojní.

Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu.

Henry Ford

História spoločnosti

Založenie spoločnosti 1991

Spoločnosť Ford Szilcar vznikla v roku 1991. Už v tomto období sme sa stali jedným z prvých oficiálnych predajcov značky Ford Motor Company na Slovensku. Počas celej dĺžky pôsobenia sme nadobudli bohaté skúsenosti so servisom všetkých modelov značky Ford.

ford
interier
Úplne nový salón 1993

O 2 roky na to sme sa presťahovali na Alejovú 2 v Košiciach, kde sídlime dodnes. V roku 1994 sme vybudovali úplne nový salón, na ktorého základoch stojí aj náš aktuálny showroom.

Nový autoservis 2007

Základom úspechu každého predajcu áut je okrem predaja aj odborný a špičkový servis. Významným momentom v roku 2007 bola pre Ford Szilcar výstavba nového autoservisu, ktorý spĺňa prísne kritériá a všetky Ford Motor Company normy.

Otvorenie pobočky v Bratislave 2008

V roku 2008 sme v Bratislave úspešne otvorili novú pobočku, čím sme rozšírili ponuku VIP servisných služieb pre fleetových zákazníkov aj na západnom Slovensku.

Modernizácia showroomu v Košiciach 2016

V roku 2016 prešiel showroom košickej pobočky Ford Szilcar rozsiahlou modernizáciou. Týmto krokom sme sa odlíšili od ostatných predajcov a zároveň posunuli dizajn automobilových predajní na najvyššiu úroveň.

Otvorenie fleetového predaja 2017

Najnovším prírastkom v našej ponuke je fleetový predaj vozidiel Ford. V ponuke máme širokú škálu modelov, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Poskytujeme vynikajúce služby klientom a následnú starostlivosť, čo dokazuje náš záväzok budovať dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi.