Financovanie

Bezkonkurenčné financovanie

U nás si môžete zaobstarať úplne nový Ford aj bez okamžitého platenia. Zvoľte si pre vás ideálny spôsob financovania a nové vozidlo môžete mať splatené do jedného roka. S naším najlepším financovaním na 1/3 bude vaše už po dvoch splátkach.

Financovanie
Financovanie na 1/3
Operativny leasing
Bežný leasing

Získajte nový Ford s najlepším financovaním

Pokiaľ si nemôžete dovoliť nový automobil v plnej sume, u nás si ho môžete zakúpiť aj s financovaním v podobe finančného leasingu na ⅓. Prvú časť tvorí 33,34 % akontácia, po ktorej nasledujú dve ročné splátky vo výške 33,33%. Okrem tretín ponúkame aj možnosť splátok na štvrtiny či pätiny.

Mám zaujem
financovanie

Získajte nový Ford bez zbytočných nákladov a starostí

Využite možnosť financovania vášho vozového parku prostredníctvom dlhodobého prenájmu vozidla za vopred stanovených podmienok. Takýto spôsob leasingu šetrí váš čas a náklady, ktoré môžete investovať do rozvoja činnosti vašej spoločnosti.

Mám zaujem
financovanie

Užite si nový Ford v rámci dlhodobého prenájmu

Financovania realizované formou bežného leasingu je jedna z jednoduchších ciest ku kúpe nového firemného vozidla bez nutnosti okamžitej platby v plnej sume. Stačí si vybrať dobu trvania leasingu od 36 do 72 mesiacov a zvoliť mesačné alebo kvartálne splátky. Po ukončení leasingu môžete auto za vopred dohodnutých podmienok získať do svojho vlastníctva.

Mám zaujem
financovanie

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

lubica-stanova
Ing. Staňová Ľubica 0911 900 064
Súhlasím so spracovaním osobných údajov