Firemní zákazníci

Komplexné riešenie pre firmy

Či ste živnostník alebo väčšia spoločnosť, k výbave vášho vozového parku pristupujeme ako k budovaniu priateľstva. To znamená, že nové auto si od nás môžete zakúpiť alebo svoje staršie vymeniť za nový model. Po odkúpení starého auta si u nás môžete vybrať nový Ford, ktorý spĺňa všetky podmienky ideálneho firemného vozidla. Keďže sa na firemných zákazníkov pozeráme z hľadiska dlhodobej spolupráce, výslednú cenu tvoríme spolu s vami.

Kontaktovať
fleet
Prednostný servis

Naši firemní zákazníci sú pre nás prioritou číslo jeden.

Vzájomná spokojnosť

Služby a ceny sú pre každého klienta prispôsobené na mieru.

Istota mobility

V prípade poruchy poskytujeme možnosť využiť náhradné služobné vozidlo.

Ideálne auto pre firmu

Medzi najväčšie prednosti nového vozidla Ford Focus patrí šetrná technológia Start-Stop, lepšia priľnavosť, ktorá sa prejavila aj v zlepšení celkovej ovládateľnosti, vyspelá prevodovka a ešte inteligentnejší parkovací asistent. Vlastnosti, ktorými je nový Ford Focus vybavený, z neho robia ideálne auto aj pre tých najnáročnejších klientov.

Focus 5dv Trend 1.6 Duratec Ti-VCT M5 77kW/105PS

48 mesiacov, ročný nájazd 20 000 km

12 290 € 10 232 € bez DPH
Mes. splátka basic 238,15 € bez DPH Mes. splátka all inclusive 265,20 € bez DPH

Komplexný fleet pod jednou strechou

Súčasťou nášho fleetového programu je komplexný balík služieb pre firemných zákazníkov, ktorý obsahuje asistenčné služby, starostlivosť o vozový park a prednostný servis s garanciou mobility v prípade opravy vášho pôvodného vozidla. Najväčšou výhodou je prehľad všetkých nákladov v jednej faktúre a priama komunikácia s tým istým fleetovým manažérom.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

marian-macej
MUDr. Macej Marián +421 55 788 16 34
Súhlasím so spracovaním osobných údajov