servis-ke

Košice

SZILCAR PARTNERS s.r.o.

Alejová 2
040 01 Košice

Bratislava

SZILCAR PARTNERS s.r.o.

Nová Rožňavská 134/A
831 04 Bratislava

Servis
Servisná prehliadka
STK, EK
Náhradné diely
Náhradné vozidlo
Prezutie a uskladnenie pneumatík
Cenník prác

Servisná prehliadka

Chceme, aby vám jazda vo vozidle Ford robila radosť čo najdlhšie. V rámci malej servisnej prehliadky nejdeme len po povrchu, ale do detailov. Kontrolujeme stav akumulátora, oleja a zameriame sa aj na funkčnosť brzdového systému. Našej pozornosti neujde ani stav podvozku, pneumatík, svetiel a výfuku.

Veľká prehliadka je doplnená o autodiagnostiku, pri ktorej odhalíme skryté aj budúce chyby. Ak si nemôžete dovoliť byť ani deň bez auta, počas jeho prehliadky vám zabezpečíme náhradnú prepravu. Ráno vás odnesieme do práce a po prehliadke vás prinesieme späť k vášmu vozidlu.

Cena za prehliadku závisí od modelu vozidla, jeho výbavy a typu motora. Ak chcete vedieť približnú cenu za prehliadku vášho auta, neváhajte nás kontaktovať.

Mám zaujem
financovanie

STK, EK

Nie ste si istý, či je váš Ford v dostatočne dobrej technickej kondícii? Zverte ho do rúk profesionálov, ktorí ho pripravia na technickú a emisnú kontrolu za vás. Pokiaľ nemáte čas ani na samotné absolvovanie kontroly, vybavíme aj to. Objednajte si STK na kľúč, doneste vozidlo do nášho servisu a s hotovou TK aj EK vám ho odovzdáme už do 24 hodín.

Mám zaujem
financovanie

Náhradné diely

V servise používame výhradne originálne autodiely vyrobené podľa predpísaných parametrov značky Ford. Všetky náhradné súčiastky sú kontrolované spoločnosťou Ford, takže sa zaručujeme za ich kompatibilitu s vaším vozidlom. Originálne autosúčiastky sú garanciou maximálnej bezpečnosti.

Mám zaujem
financovanie

Náhradné vozidlo

Počas toho, ako bude vaše auto v rukách technikov, požičiame vám niektoré z tých našich. Vyberte si model, vďaka ktorému neprítomnosť svojho vozidla až tak nepocítite.

                            8.00 h - 17.00 h               24 hodín
Fiesta/B-max
     15 € / 40 km na deň        30 € / 300 km na deň
Focus                 20 € / 50 km na deň        42 € / 300 km na deň
Mondeo              37 € / 100 km na deň      55 € / 300 km na deň
Transit                30 € / 200 km na deň      40 € / 300 km na deň

Každý  km nad limit je spoplatnený: 0,12 €/km. V prípade špecifických požiadaviek zákazníka je možná individuálna kalkulácia nájmu. Zapožičanie vozidla sa riadi podľa aktuálneho znenia Všeobecných podmienok zapožičania vozidla. Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Mám zaujem
financovanie

Prezutie a uskladnenie pneumatík

Pripravíme vás na akúkoľvek sezónu. V našich servisných strediskách zabezpečujeme výmenu pneumatík, ale aj ich vyváženie a správne hustenie. Okrem spokojnosti nám predovšetkým ide o vašu bezpečnosť. Je teda nemožné, aby váš Ford od nás odchádzal s rozdielnym tlakom pneumatík. Zárukou toho sú neustále kalibrované prístroje a pokrokové servisné technológie.

V prípade potreby vaše pneumatiky uskladníme u nás. Po skončení sezóny sa stačí už len objednať. Po výmene letné pneumatiky odložíme a tie zimné ihneď pripravíme do prevádzky.

Mám zaujem
financovanie

Cenník servisných prác

Cenník jadnotlivých náhradných dielov, kompletných servisných prác týkajúcich sa povinnej údržby nájdete v priložených dokumentoch. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH, nákladov na konkrétne náhradné diely Ford a vykonanú prácu.

Mám zaujem
financovanie

Relax zóna

V prípade drobných opráv sa u nás môžete občerstviť alebo si oddýchnuť v relax zóne s Wi-Fi pripojením. V servise sa postaráme aj o vaše sezónne pneumatiky, ktoré vám okrem výmeny aj ochotne postrážime.

Objednávkový formulár

>
Súhlasím so spracovaním osobných údajov