Ford Transit Connect

už od 16 390
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Elegantný a šetrný pracant

Vzhľad nového Fordu Transit Connect si vyslúži v meste nejeden obdivný pohľad. Vylepšený dizajn úžitkových vozidiel Ford ich vzhľadom posúva k rade osobných áut, no po praktickej stránke nemajú vo svoje triede žiadnu konkurenciu. V novom Transite Connect pritom nie ste jediný, kto pozorne vníma cestu pre vami či jazdné vlastnosti vozidla. Asistenčné služby sú neustále aktívne a starajú sa o maximálnu bezpečnosť a čo najnižšiu spotrebu.

Priestranný interiér

Posvieťte si na náklad

Majte svoj náklad pod dohľadom. Úplne nové osvetlenie nákladového priestoru ponúka až dvakrát viac svetla oproti predchádzajúcim modelom. Túto skvelú novinku získate už v základnej výbave, ktorú si však môžete na želanie vylepšiť o efektívnejšie LED osvetlenie s vysokou mierou svietivosti.

Priestranný interiér

Bezpečnosť detí na prvom mieste

Bezpečie detských pasažierov je pre Ford prvoradé, a to nielen pre osobné vozidlá, ale aj tie úžitkové. Úchyty ISOFIX na upevnenie detskej sedačky sú k dispozícii pre jednomiestne sedadlo spolujazdca v modeli Van, no nechýbajú ani v prevedení Kombi, kde tieto úchyty nájdete v druhom rade sedadiel. O bezpečnosť najmenších členov posádky sa tak nebudete musieť strachovať.

Priestranný interiér

Priestor pre dlhé predmety

Dlhé predmety nepredstavujú pre nákladný priestor nového Fordu Transit Courier absolútne žiadny problém. Dômyselne prepracovaná prepážka, ktorá je dostupná pre všetky verzie s dvojsedadlom pre spolujazdca, dovoľuje prepraviť až trojmetrové predmety v prípade modelov s krátkym rázvorom. Verzia s dlhým rázvorom pojme náklad o dĺžke až 3,4 metra. Pod prepážkou nájdete šikovný uzatvárateľný otvor, ktorým môžete pretiahnuť dlhé predmety pod sedadlo spolujazdca, pričom vám stále zostane dostatok miesta na dve europalety.

Moderný exteriér

Vždy v správnom svetle

O dokonalú viditeľnosť na cestách sa v novom Forde Transit Courier starajú najnovšie technológie, ktoré automobilka ponúka. Predné svetlomety sa automaticky zapnú v prípade náhlej zmeny svetelných podmienok, napríklad pri vjazde do tunelu. Svetlomety so svetelným senzorom si môžete doobjednať ako doplnkovú výbavu spolu s dažďovým senzorom.

Moderný exteriér

Parkujte bez stresu

Parkovanie s úžitkovým vozidlom vôbec nemusí byť stresujúce. Teda rozhodne nie v prípade, ak vlastníte Transit Courier vybavený parkovacími senzormi. Tie vás totiž zvukovými signálmi upozorňujú na prekážky v prednej, ako aj v zadnej časti vozidla. V závislosti od vzdialenosti prekážky vás bude systém upozorňovať intenzívnejším zvukovým signálom a vy sa tak ľahko vyhnete akejkoľvek kolízii.

Moderný exteriér

Jazdite za menej

Aktívna maska chladiča motora monitoruje spôsob jazdy a podľa neho prispôsobuje prívod vzduchu do motora, aby sa dosiahla čo najlepšia aerodynamika a najmenšia spotreba. V prípade pomalej jazdy mestom sa aktívna maska otvorí, čím sprístupní prívod vzduchu do motorového priestoru. Pokiaľ zrýchlite, maska sa automaticky uzavrie, čím zlepší aerodynamické vlastnosti.

Technológia a výbava

Auto-Start-Stop šetrí vaše peniaze

Vedeli ste, že spotrebu vášho vozidla môžete znížiť aj počas bežného státia na semaforoch či križovatkách? So systémom Auto-Start-Stop môžete vašu spotrebu znížiť až o 10 % v mestskom cykle. Princíp spočíva v automatickom zhasínaní motora vozidla počas státia. Prívod elektrickej energie však zostane neprerušený, čím nijako nezasiahne do vášho pohodlia v kabíne. Následne stačí iba stlačiť spojkový pedál, zaradiť prvý rýchlostný stupeň a motor sa znovu naštartuje. Túto skvelú mestskú funkciu môžete mať na želanie aj vo vašom vozidle.

ExoMode myslí na spotrebu

V novom Forde Transit Courier nemusíte neustále sledovať, akú máte spotrebu. Inovatívny systém Ford EcoMode to totiž robí za vás počas celého trvania cesty. Váš jazdný štýl vyhodnotí inteligentný softvér, ktorý na základe zozbieraných dát poskytuje cenné rady, ktoré povedú k zníženiu spotreby paliva.

Asistenčná technológia, ktorá sa prispôsobí nákladu

Jazdné vlastnosti vozidla sa vo veľkej miere menia na základe aktuálnej hmotnosti vozidla. Systém adaptácie na hmotnosť nákladu upravuje zásahy programu ESP práve podľa aktuálnej hmotnosti, čím zabezpečuje bezpečnú jazdu. Či už máte auto plne naložené, alebo cestujete iba vy sami.

Modelový cenník
Ambiente
Trend

Ford Transit Connect Ambiente od 16 390 EUR bez DPH

Systém START/STOP so systémom regeneratívneho dobíjania akumulátora, palubný počítač s informačným systémom ECOmode aj systém adaptívnej kontroly záťaže. To všetko a ešte viac je súčasťou modelu Ambiente.

Ford Transit Connect Trend od 17 980 EUR bez DPH

K pôsobivej výbave štandardného modelu pridáva Trend ešte niekoľko zaujímavých prvkov výbavy, medzi ktoré patria napríklad elektricky vyhrievané čelné sklo Quickclear, sedadlo vodiča nastaviteľné v 6 smeroch či predné svetlomety do hmly.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov