Ford Transit

už od 18 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Zostavte si vozidlo snov

Nový Ford Transit je najväčším úžitkovým vozidlom značky Ford. Najväčšia nie je iba jeho prepravná plocha, ale aj počet variácií. Ako teda bude váš vlastný Transit vyzerať? Bude väčší, vyšší, výkonnejší? Záleží iba na vás. Stačí si jasne zadefinovať požiadavky na vaše nové úžitkové vozidlo a Ford vám ho pripraví. Také jednoduché.

Mohutný interiér

V zime jedine Quickclear

Koniec prácneho a nepríjemného oškrabávania čelného skla počas mrazivých zimných dní. Čelné sklo vybavené modernou technológiou Quickclear dokáže stlačením jediného tlačidla odstrániť námrazu z okna v priebehu pár sekúnd, aj keď je vonku treskúca zima.

Mohutný interiér

Voľba je na vás

Vyberte si sami, ktoré dvere si prajete zamknúť alebo odomknúť. Jednotlivé dvere zostanú zamknuté až dovtedy, pokiaľ neaktivujete spínač na dverách vodiča, ktorý riadi odomykanie a zatváranie všetkých dverí.

Mohutný interiér

Viac miesta pre dlhé predmety

Dlhé premety už viac nemusíte prevážať na streche vozidla. Úžitkové vozidlá Fordu majú totiž teraz väčšiu úžitkovú plochu. Nový Ford Transit tak ľahko prenesie vo vnútri aj predmety, ktoré majú dĺžku až 4,21 metra.

Robustný exteriér

Dizajn budovaný za účelom praktickosti

Nový Ford Transit je nielen mimoriadne vkusný, čo sa týka dizajnu, ale zároveň aj extrémne praktický. Do nákladného priestoru sa zmestia predmety štandardných rozmerov, ktoré môžete naložiť aj cez väčšie a praktickejšie bočné dvere. Tie majú teraz šírku otvoru až 1300 mm.

Robustný exteriér

Svetlomety, ktoré vnímajú prostredie

Vyspelé technológie nájdete v každom z modelov značky Ford, takže nechýbajú ani v modeli Transit. Vozidlo môže byť vybavené prednými svetlometmi, ktoré sa automaticky zapnú v prípade zmenených svetelných podmienok. Svetelný senzor je výbava na želanie a dodáva sa v kombinácii s dažďovým senzorom.

Robustný exteriér

Garancia kvality

Na kvalitu spracovania karosérie sa kladie špeciálny dôraz, čoho dôkazom je aj fakt, že nový Transit má štandardne dvanásťročnú záruku na prehrdzavenie. Osobitná pozornosť bola venovaná aj najzraniteľnejším častiam vozidla a celkovo sa zdvihla úroveň ochrany pred koróziou.

Technológia a výbava

Menej paliva vďaka Auto-Start-Stop

Znížte spotrebu vášho vozidla až o 10 % so systémom Auto-Start-Stop, a to aj pri bežnom statí na križovatke. Stačí iba zašliapnuť spojku a vyraziť vpred. Túto skvelú mestskú funkciu môžete mať na želanie aj vo vašom vozidle.

Jazdite hospodárnejšie

Jazdite úspornejšie a zároveň šetrite najdôležitejšie časti vášho vozidla. Inovatívna novinka reguluje intenzitu zrýchľovania dodávky podľa jej zaťaženia. Vďaka tomu dokážete znížiť spotrebu vozidla až o neuveriteľných 15 %, v závislosti od vášho jazdného štýlu.

Strážny anjel vždy s vami

Systém Ford SYNC vám v prípade dopravnej nehody dokáže zachrániť život. Táto technológia totiž automaticky zavolá na linku tiesňového volania. Najdôležitejšou funkciou je fakt, že Ford Sync dokáže záchrannej službe poskytnúť aj vaše GPS súradnice v prípade, že ste v bezvedomí.

Modelový cenník
Ambiente
Trend

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov