Ford Tourneo Custom

už od 26 090
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Exkluzívny mikrobus

Nový Tourneo Custom je dôkazom toho, že aj mikrobus, ktorý pojme až deväť osôb, môže vyzerať elegantne. Doprajte svojim cestujúcim pocit exkluzivity, maximálneho pohodlia a luxusu. Začnite podnikať v oblasti prepravy osôb s novým Tourneo Custom a nedajte vašej konkurencii šancu.

Interiér plný vylepšení

Vylepšená konštrukcia sedadiel

O maximálne pohodlie počas jazdy sa postará vylepšená konštrukcia sedadiel s penovou výplňou. Ford Tourneo Custom je zároveň jediným mikrobusom so šiestimi samostatnými sedadlami. Zadné rady je možné usporiadať tak, aby vaši spolucestujúci mali viac pohodlia a ľahší prístup do ostatných častí vozidla.

Interiér plný vylepšení

Usporiadanie sedadiel pozná až 30 polôh

Sedadlá nového Tourneo Custom si teraz dokážete nastaviť až do 30 rôznych polôh v závislosti od toho, či chcete maximalizovať batožinový priestor alebo pasažierom dopriať ešte komfortnejšiu jazdu. Každé zo šiestich sedadiel môžete otočiť, sklopiť do roviny alebo vybrať z vozidla von a cítiť sa tak ako v priestrannej limuzíne.

Interiér plný vylepšení

Zadná časť plná popredných vlastností

Výrazným vylepšením prešla aj zadná časť kabíny. Okrem spomínaných sedadiel sa o príjemný zážitok z jazdy postará redukcia okolitého hluku a účinná klimatizácia s rýchlim systémom chladenia a vykurovania. Zatiaľ čo cestujúcim dobije energiu audiosystém s 10 reproduktormi, na „sucho“ nezostanú ani ich zariadenia. Každé sedadlo má totiž vlastný nabíjací USB konektor.

Kultivovaný exteriér

Nový dynamický vzhľad

Štýlový a praktický. Takto by sme mohli popísať nový Ford Tourneo Custom. Odvážny nový vzhľad s výraznou mriežkou a svetlami, ktorý je známy z najnovších osobných vozidiel Ford, sa dizajnérom podarilo preniesť aj do segmentu úžitkových áut. Práve preto pôsobí Tourneo Custom sviežo a dynamicky.

Kultivovaný exteriér

Pohodlný nástup zo všetkých strán

Nastupovanie do nového Fordu Tourneo Custom je rovnako pohodlné ako jeho sedenie. Dvojica posuvných dvier vybavená stúpačkami je už dnes v tejto kategórii vozidiel úplným štandardom. Mechanizmus otváranie dverí je zakrytý, takže neznižuje aerodynamiku a nespôsobuje hlučnosť. Rovnako komfortný je aj prístup cez zadnú plošinu do priestrannej batožinovej časti.

Kultivovaný exteriér

Svetlomety pomáhajú vidieť do zákrut

Zatiaľ čo pri bočnom pohľade na nový Tourneo Custom púta pozornosť výrazná línia, v prednej časti si záujem pýtajú dynamické svetlomety. O denné osvetlenie sa starajú LED diódy a modely s vyššou výbavou ponúkajú xenónové svetlomety s technológiou vysokej svietivosti. Svetlomety v novom Tourneo Custom zároveň aktívne sledujú vozovku a pomáhajú lepšie vidieť do zákrut.

Technológia a výbava

Pohodlie doplnené zábavnými funkciami

Inovácie nového Tourneo Custom neobišli ani technologickú a multimediálnu výbavu. Jej centrom je 8-palcová dotyková obrazovka, ktorú môžete ovládať hlasovými príkazmi alebo gestami. Rovnakými, akými ovládate svoj smartfón. Vylepšený systém SYNC 3 je zároveň ešte rýchlejší a ľahšie ovládateľný.

Rýchlosť kontroluje za vás

Nový Ford Tourneo Custom je prvé vozidlo vo svojej kategórii, ktoré je vybavené inteligentným obmedzovačom rýchlosti. S touto funkciou sa už nestane, aby ste nedopatrením prekročili maximálnu povolenú rýchlosť. Systém si všíma okolité dopravné značenia, z ktorých dokáže odčítať rýchlostné obmedzenia na konkrétnych úsekoch. Tento Inteligentný obmedzovač rýchlosti sa dodáva v kombinácii s adaptívnym tempomatom.

Všíma si aj to, čo vy nevidíte

Súčasťou bezpečnostnej technologickej výbavy je systém pozorovania mŕtvych uhlov, ktorý aktívne sleduje situáciu za vami. V prípade hrozby vás upozorní svetelný signál v spätnom zrkadle na konkrétnej strane. Nový Ford Tourneo Custom je taktiež vybavený kompletnou sériou airbagov, ktoré sa starajú o vašu bezpečnosť zo všetkých strán.

Modelový cenník
Trend
Titanium

Ford Tourneo Custom Trend od 26 090 EUR bez DPH

Z dlhého zoznamu prvkov výbavy modelového radu Trend vyberáme predné svetlomety do hmly, svetlomety s funkciou oneskoreného vypnutia Follow me home či tempomat s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti.

Ford Tourneo Custom Titanium od 28 690 EUR bez DPH

Elektricky vyhrievané čelné sklo Quickclear, manuálna klimatizácia vrátane klimatizácie pre priestor zadných cestujúcich či obvodový alarm. To všetko môžete mať, ak siahnete po výbave Titanium.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov