Ford Tourneo Custom

už od 26 090
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Atraktívny mikrobus

Nový Tourneo Custom je dôkazom toho, že aj mikrobus, ktorý pojme až ôsmich pasažierov, môže vyzerať elegantne. Doprajte svojim cestujúcim pocit exkluzivity a luxusu. Začnite podnikať v oblasti prepravy osôb s novým Tourneo Custom a nedajte vašej konkurencii šancu.

Pohľadný interiér

Vyhrievané čelné sklo

Skoncujte s prácnym a nepríjemným oškrabávaním čelného skla počas mrazivých zimných dní. Čelné sklo vybavené modernou technológiou Quickclear dokáže stlačením jediného tlačidla odstrániť námrazu z okna behom pár sekúnd.

Pohľadný interiér

Úpravy podľa vašich predstáv

Nové zadné sedadlá Tournea Custom teraz dokážete nastaviť až do 30 rôznych konfigurácií v závislosti od toho, či chcete maximalizovať batožinový priestor alebo si dopriať ešte komfortnejšiu jazdu, počas ktorej môžete pracovať. Zároveň sa nezabudlo ani na najmenších pasažierov. Sedadlá sú preto vybavené úchytmi detských sedačiek ISOFIX.

Pohľadný interiér

Vychutnajte si ticho motora

Vďaka novej kalibrácii motorov Duratorq zažijete jazdu bez nepríjemného klepania naftového motora. Vďaka tejto kalibrácii si tak môžete vychutnať tichú a úspornú jazdu dieselového motora, ktorý takmer vôbec nerozoznáte od toho benzínového. Vašu obľúbenú hudbu si tak užijete naplno.

Majestátny exteriér

Nový vzhľad plný dynamiky

Štýlový a praktický. Takto by sme mohli popísať nový Ford Tourneo Custom. Kynetický dizajn, ktorý je známy predovšetkým z osobných vozidiel, sa dizajnérom podarilo preniesť aj do segmentu úžitkových áut. Práve preto pôsobí Tourneo Custom sviežo a dynamicky.

Majestátny exteriér

Bezproblémový prístup

Nastupovanie či nakladanie tovaru nebolo nikdy také jednoduché. Dvojica bočných posuvných dverí ponúka komfortné nastupovanie do vozidla a zadná plošina zároveň uľahčuje prístup do batožinového priestoru. Potom sa už iba stačí usadiť do pohodlných sedačiek a užívať si jazdu.

Majestátny exteriér

Spätné zrkadlá pod ochranou

Ochráňte vaše spätné zrkadlá pred náhodným poškodením a doprajte si príplatkové sklopné vonkajšie spätné zrkadlá. Okrem ich funkcie sklápania po stlačení tlačidla oceníte aj ich vyhrievanie či integrované smerové svetlá. Aj to prispieva k bezpečnosti jazdy.

Technológia a výbava

Majte vozidlo pod kontrolou

Elektronický stabilizačný systém ESP vám pomôže udržať auto pod kontrolou v akejkoľvek situácii. Systém neustále monitoruje pohyb vášho vozidla a v prípade akejkoľvek odchýlky koriguje jazdnú dráhu vozidla a zároveň skracuje brzdnú dráhu v nebezpečných situáciách.

Príves ostane bezpečne v stope

Nový Ford Tourneo Custom sa o vás stará aj počas jazdy s prívesom. Systém dynamickej stabilizácie prívesu TSA totiž monitoruje stav prívesu a v prípade jeho rozkývania okamžite zníži krútiaci moment vozidla a postupne začne brzdiť všetky kolesá.

Prevrátiť sa je nemožné

S novým Tourneo Custom nie ste na cestách nikdy sami. Funkcia ochrany proti prevráteniu Roll-over Mitigation (ROM) totiž neustále monitoruje polohu dodávky a vyhodnocuje nebezpečné situácie, ktoré by mohli viesť k prevráteniu vozidla.

Modelový cenník
Trend
Titanium

Ford Tourneo Custom Trend od 26 090 EUR bez DPH

Z dlhého zoznamu prvkov výbavy modelového radu Trend vyberáme predné svetlomety do hmly, svetlomety s funkciou oneskoreného vypnutia Follow me home či tempomat s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti.

Ford Tourneo Custom Titanium od 28 690 EUR bez DPH

Elektricky vyhrievané čelné sklo Quickclear, manuálna klimatizácia vrátane klimatizácie pre priestor zadných cestujúcich či obvodový alarm. To všetko môžete mať, ak siahnete po výbave Titanium.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601