Ford Tourneo Connect

už od 19 970
Úvod
Interiér
Exteriér
Modelový cenník

Praktickosť, ktorú si zamilujete

Prepravná kapacita mikrobusu a pohodlie ako v osobnom aute. Že nemožné? Vyskúšajte nový Ford Tourneo Connect, ktorý v sebe spája to najlepšie z oboch svetov. Vďaka možnosti usporiadať zadné sedadlá do 16 pozícií už nebudete musieť doma nechávať žiadnu prebytočnú batožinu. Na dovolenku si tak so sebou konečne zoberiete všetko, čo len budete chcieť.

Priestranný interiér

Flexibilita sedadiel pre maximálny komfort

Upravte si sedadlá v modeli Tourneo Connect podľa svojich predstáv. Druhý rad sedadiel je rozdelený v pomere 60:40, pričom operadlá dokážete sklopiť až do úplnej roviny a celé sedadlo posunúť dopredu. Prepraviť 7 dospelých ľudí či množstvo batožiny tak už nebude žiadny problém.

Priestranný interiér

Rozprávajte sa s vaším Fordom

Naplno sa venujte jazde a popritom ovládajte zábavný systém vo vašom aute hlasovými povelmi. Na základe nich Ford SYNC 3 upraví teplotu klimatizácie, vytočí číslo z vášho adresára alebo stíši hrajúcu hudbu. Intuitívna farebná dotyková obrazovka sa navyše plne prepojí s aplikáciami vo vašom smartfóne.

Priestranný interiér

Odložte si čokoľvek

V novom Forde Tourneo Connect nemáte žiadny problém s odložením si akýchkoľvek predmetov. Úložné priestory v podlahe, priehradky nad hlavami či vyberateľné sedadlá ponúkajú skvelé možnosti prepravy predmetov bez ohľadu na ich veľkosť.

Štýlový exteriér

Majte oči aj vzadu

Šikovného pomocníka, ktorý sleduje priestor za vami, oceníte predovšetkým pri cúvaní na parkovacie miesto alebo pri pripájaní prívesu. Stačí zaradiť spiatočku a na obrazovke SYNC (na prianie) automaticky uvidíte pohľad zo zadnej cúvacej kamery (na prianie).

Štýlový exteriér

Pozerajte sa za roh

Cíťte sa bezpečne aj pri zatáčaní alebo parkovaní v nočných hodinách. Statické hmlové svetlá vám poskytnú dodatočné osvetlenie bočného priestoru vozidla. Nájdete ich ako súčasť štandardnej výbavy pre model Titanium.

Štýlový exteriér

Bezpečnosť je prvoradá

Ford Tourneo Connect vás počas jazdy neustále chráni. Zdokonalený systém IPS, ktorý získal prestížne ocenenie NCAP, využíva paletu sofistikovaných technológií, ktorá zabezpečí maximálnu bezpečnosť jazdy.

Modelový cenník
Trend
Titanium

Ford Tourneo Connect Trend od 19 970 EUR bez DPH

Prevedenie Trend sa pýši veľkorysou sériovou výbavou a mnohými zaujímavými technickými riešeniami. Nechýba systém na ochranu proti prevráteniu vozidla ROM či centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním.

Ford Tourneo Connect Titanium od 22 660 EUR bez DPH

Doprajte vášmu podnikaniu nový rozmer s výbavou Titanium. Parkovací asistent so snímačmi vzadu a tempomat s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti vám doprajú maximálny jazdný komfort.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov