Ford Ranger

už od 19 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Prekážky neexistujú

S novým Fordom Ranger zaveziete tovar kdekoľvek, bez ohľadu na to, aký náročný terén na vás bude čakať. Robustný pick-up budí rešpekt na cestách a bez zábran zdoláva všetko, čo pred neho postavíte. Či už ide o náročný horský terén, alebo hlboké rieky. Hrubý zovňajšok je kontrastom do detailov prepracovaného interiéru, ktorý je plný najmodernejších technológií, aké nenájdete v žiadnom inom pick-upe. Staňte sa aj vy kráľom ciest.

Kráľovský interiér

Prihovorte sa vášmu autu

Ovládajte hudbu, telefón, navigačný systém či klimatizáciu hlasovými pokynmi alebo veľkým 8-palcovým dotykovým displejom. Vďaka systému Ford SYNC 2 môžete svojmu novému Rangeru rozdávať hlasové povely a prispôsobiť si všetko podľa svojich predstáv.

Kráľovský interiér

Inteligentnejší ako kedykoľvek predtým

Inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Práve takýto prívlastok môžeme dať novému Fordu Ranger, ktorý je plný nových prvkov, medzi ktoré patrí napríklad rozpoznávanie dopravných značiek či sledovanie bdelosti vodiča. Zdokonalené motory a prevodovky robia nový Ranger ešte ekonomickejším a ekologickejším.

Kráľovský interiér

Náklad v maximálnom bezpečí

O náklad vo vašom aute sa nemusíte báť. Nový Ford Ranger má celý rad prvkov na zabezpečenie nákladu, ktoré zodpovedajú normám DIN: robustné oká, ochranný rám a na niektorých modeloch aj lištu s posuvnými okami pre uchytenie nákladu.

Kolosálny exteriér

Neprehľadnuteľný exteriér

Nový Ranger je spoľahlivým pracovníkom, ktorý sa nezastaví pred ničím ani v tých najťažších pracovných podmienkach. Je schopný odviezť až 1247 kg, za sebou potiahne príves o hmotnosti 3,5 tony a bez problémov sa prebrodí až do hĺbky 0,8 m.

Kolosálny exteriér

Úspora a výkon

Štvorvalcový naftový motor Duratorq TDCi o objeme 2,2 litra je nielen výkonný, ale zároveň sa pýši aj nízkou kombinovanou spotrebou paliva, ktorá dosahuje úroveň 6,5 litra na 100 kilometrov. Na výber však máte aj výkonnejšiu verziu o objeme 3,2 litra, ktorá produkuje až 200 konských síl.

Technológia a výbava

Buďte informovaný

Hlavný prístrojový panel nového modelu Ranger disponuje obrazovkami duálneho displeja TFT, vďaka čomu zabezpečuje okamžitú informovanosť vodiča.

Ranger vás počúva

Nový Ranger rozpozná váš hlas, vďaka čomu môžete mať úplnú kontrolu nad širokou škálou nastavení. Ranger za vás dokonca prečíta prijatú správu či zavolá vybranému kontaktu z vášho telefónneho zoznamu.

Vaša súkromná párty

Užite si jazdu na maximum. Prostredníctvom technológií DAB, USB a AUX výstupov alebo vďaka bezdrôtovému prenosu z vášho zariadenia si môžete vždy dopriať vašu obľúbenú hudbu.

Vytvorte si príjemné prostredie

Príjemnú atmosféru počas jazdy vám dotvorí vnútorné osvetlenie s nízkou intenzitou. Cez dotykovú obrazovku SYNC 3 si môžete vybrať až zo siedmich rôznych farieb.

Modelový cenník
XL
XLT
Limited
Wildtrak

Ford Ranger XL od 19 990 EUR bez DPH

Ako už samotný názov napovedá, XL sľubuje extra veľkú porciu výbavy. Získate tak palubný počítač, prístrojový panel so štvorriadkovým displejom a napríklad aj asistenta rozjazdu do kopca HLA.

Ford Ranger XLT od 26 970 EUR bez DPH

Suverénny výkon na ceste aj v teréne, bez ohľadu na jeho náročnosť. Výbava XLT ponúka bočný ochranný rám podbehov s nášľapným schodíkom, ako aj integrovaný zadný nárazník.

Ford Ranger Limited 29 910 EUR bez DPH

Maximálny luxus, ktorý vás odvezie kamkoľvek sa vyberiete. O komfortnú jazdu sa postará automatická klimatizácia s nastavovaním teploty v 2 zónach DEATC a kožené sedadlá Limited.

Ford Ranger Wildtrak od 33 490 EUR bez DPH

Aerodynamický ochranný rám za kabínou, strešné lyžiny WildTrak, zadná parkovacia kamera, SD navigačný systém. Čo viac ešte môžete potrebovať vo svojom novom Forde Ranger?

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov