Ford Mustang

už od 38 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Najpokrokovejší Mustang na hrane s fantáziou

Ford Mustang je už niekoľko desaťročí stelesnením rýchlosti, slobody a krásy. Teraz medzi jeho vlastnosti pribudla dynamika a inovácie hraničiace s fantáziou. Ak si ho osedláte, presne taký pocit v ňom zažijete aj vy. Pripravte sa na divokosť, ktorú má Ford Mustang zakorenenú pod kapotou. Jeho príťažlivý exteriér je totiž len prípravou na zážitok, ktorý vo vás zanechá každá jazda. Ford Mustang je auto, ktoré musíte spoznať, pretože disponuje výkonom, aký ste ešte nezažili.

Technológiami nabitý interiér

Impozantný 390-wattový audio systém

Multimediálne vlastnosti nového Mustangu vás potešia v každej situácii. O príjemnú atmosféru sa počas jazdy postará audio systém Shaker™ Pro s výkonom 390 wattov. Čistý kryštalický zvuk vychádzajúci z dvanástich reproduktorov si zamilujete už pri ladení rádiových vĺn. Súšasťou systému je aj 8-palcový subwoofer, ktorý je v interiéri osadený tak, aby vás neoberal ani o kúsok priestoru.

Technológiami nabitý interiér

Pokrokové funkcie ovládané hlasom

Oproti predchádzajúcej verzii je multimediálny systém Ford SYNC 3 rýchlejší, jednoduchší a vybavený množstvom nových funkcií. Vďaka tomu môžete vyberať hudbu, regulovať teplotu a ovládať navigáciu či smartfón pomocou bez toho, aby ste stratili kontakt s volantom. Všetky funkcie ovládate hlasovými príkazmi alebo na 8-palcovej obrazovke rovnakými gestami, ktorými ovládate svoj mobilný telefón.

Technológiami nabitý interiér

Štýl inšpirovaný kokpitom lietadiel

Nový Ford Mustang je stelesnením rýchlosti, o čom svedčí aj dizajn jeho ovládacích prvkov. Prepínače, analógové ručičky a digitálne ukazovatele sú zhotovené v štýle kokpitu lietadla. Dokonale umiestnená radiaca páka s krátkymi dráhami reaguje takmer okamžite. O tom, že vy a nový Mustang patríte k sebe, potvrdí aj volant, ktorý ideálne padne do vašich rúk.

Ikonický exteriér

Vylepšený dizajn s tradičnými líniami 

Nový Ford Mustang prichádza s vylepšenou prednou aj zadnou časťou, ktorá mu dodáva atraktívnejší vzhľad a lepšiu aerodynamiku, no zároveň ho neodlišuje od jeho charakteristického štýlu. Dizajnové zmeny prechádzajúce od predných svetiel a zníženej kapoty vedú v jednej línii až po zadnú časť, ktorá slúži ako poznávací prvok, vďaka ktorému bude každý presne vedieť, kto ho práve predbehol.

Ikonický exteriér

Burácajte tak, ako sa na charakter Fordu Mustang patrí

Vlkov rozoznáte vďaka zavýjaniu, vtákov cez štebotavý zvuk a Ford Mustang vďaka burácaniu výkonného motora. Nový Mustang teraz spoznáte ešte ľahšie, pretože je vybavený inteligentnými výfukovými klapkami, s ktorými po zrýchlení vykúzli ešte dominantnejší zvuk. So systémom nových klapiek môžete jeho burácanie skrotiť, ak už viac nechcete v noci rušiť susedov.

Ikonický exteriér

Adaptívne a úsporné svetlomety

Nový Ford Mustang je vybavený senzormi, ktoré monitorujú viditeľnosť podľa počasia a prostredia, v ktorom sa auto nachádza. Hneď ako systém zaznamená zmenu svetla, vyberie jeden z predvolených režimov. LED svetlomety nového Fordu Mustang majú navyše o 30 % menšiu spotrebu než svetlomety z predchádzajúceho modelu.

Technológia a výbava

Predvída zrážky a chráni chodcov

Svojím športovým vzhľadom a chrapľavým zvukom budí dojem dravca. Na rozdiel od ostatných neskrotných jazdcov je však nový Ford Mustang vyšľachtený so zmyslom pre zodpovednosť. Dôkazom toho sú technológie, ktoré okrem vodiča chránia aj chodcov. Detekcia ľudí pred vozidlom vás upozorní na nečakanú prekážku a ak nezareagujete dostatočne rýchlo, auto začne automaticky brzdiť.

Adaptívny podvozok pre plynulú jazdu 

Klenotom inovácií nového Fordu Mustang je podvozok s technológiou MagneRide™. Tento revolučný systém sleduje štýl vašej jazdy, povrch vozovky aj jazdné podmienky a údaje vyhodnocuje až 1000-krát za sekundu. Podľa nich reguluje tlmiče pre každé koleso zvlášť, čo zaručuje plynulejšie riadenie s rýchlejšou odozvou.

Motor špičkových vlastností

Nový Ford Mustang s 5-litrovým motorom V8 je dokonalým stelesnením dynamického výkonu a efektívnosti. Impozantných 421 koní a 310 kW pocítite hneď po zatlačení plynu smerom k podlahe. Ikonický zvuk Mustangu a neskutočné zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,8 sekúnd je ťažké popísať. Tú silu musíte zažiť na vlastnej koži.

Modelový cenník
EcoBoost
GT

Ford Mustang EcoBoost od 38 990 EUR

Vyspelé technológie sprevádzané obrovskou silou. Presne taký je Ford Mustang, ktorý zdobia 19” zliatinové disky, športové sedadlá a prémiové Bi-Xenónové svetlomety.

Ford Mustang GT od 45 490 EUR

19” disky kolies poháňané úchvatným výkonom, o ktorý sa stará náš najsilnejší motor 5.0 Ti-VCT V8. Ford Mustang GT je ideálne auto pre ľudí, ktorí uprednostňujú prvotriednu kvalitu

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov