7 výhod, ktoré firmám prináša fleetový program od Ford Szilcar | www.fordszilcar.sk

7 výhod, ktoré firmám prináša fleetový program od Ford Szilcar

29.09.2020

Program pre firemných klientov je zárukou mobility, prednostného servisu a maximálneho pohodlia. O vašu spokojnosť a pravidelnú informovanosť o novinkách a zľavách sa totiž postará jeden a vždy ten istý fleetový manažér.

ford-fleetovy-program

1. Všetko v jednej faktúre

Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí uprednostňujú jednoduché riešenia, náš program pre firemných zákazníkov si zamilujete. Nech si už prostredníctvom fleetového programu prenajmete akýkoľvek počet áut, prehľad o všetkých vynaložených nákladoch nájdete pokope v jednej faktúre.

Vďaka tomu sa jednoduchšie zorientujete v celkových výdavkoch na váš firemný vozový park a získate jasnejší prehľad o nákladoch na konkrétne vozidlá a služby.

2. Poradíme vám s výberom vozidla aj financovania

Pre firmy nie sme „len“ predajcom, ale hlavne partnerom, ktorý dokáže zastrešiť vozový park firiem komplexným balíkom služieb. Okrem predaja totiž poskytujeme poradenské služby pri výbere vozidla, spôsobu financovania a poistenia pre celú vašu flotilu áut.

Nevyznáme sa iba vo vozidlách značky Ford, ale aj v podnikateľskom prostredí, takže vám dokážeme odporučiť autá primerané vašim potrebám. Pri výbere okrem nárokov klientov prihliadame na ekonomickú prevádzku vozidiel.

Spoločne s vami navrhneme a vyberieme také riešenie, ktoré nebude príťažou vašej firemnej pokladnice, ale potešením vašich zamestnancov.

ford-pomoc-s-vyberom

3. V servise máte prednostné miesto

V prípade služobných vozidiel môžu aj nepatrné poruchy spôsobiť celý rad nepríjemností. Hlavne, ak sa vyskytnú nečakane o vo chvíli, keď sa to najmenej hodí. Trváme na tom, že takéto situácie by sa mali riešiť pohotovo. Dôkazom toho sú naše vlastné autorizované servisné strediská značky Ford v Bratislave a Košiciach.

Pokiaľ sa vaše firemné vozidlo pokazí a vy nechcete strácať čas jeho prevozom do servisu, postaráme sa nielen o jeho prevoz k nám, ale opravené auto vám donesieme späť do firmy. Firemné vozidlá majú v našom servise najväčšiu prioritu, takže diagnostikovanie, odstránenie poruchy a vrátenie vášho Fordu späť na cesty sa snažíme vyriešiť vždy v čo najkratšom čase.

ford-prednostne-miesto-v-servise

4. Pri poruche dostanete náhradné vozidlo

Niektoré poruchy môžu byť zložitejšie, takže ich oprava si vyžaduje dlhší čas. Aj na takéto prípady však máme v našom fleetovom programe riešenie.

Pri náročnejších opravách poskytujeme firemným zákazníkom po splnení zmluvných podmienok možnosť využiť náhradné služobné vozidlo. S nami teda máte istotu nepretržitej mobility.

5. O novinkách a zľavách sa dozviete ako prvý

Starostlivosť o fleetových klientov u nás nekončí ani v prípade, ak už naplno využívajú svoje firemné vozidlo. Fleetový manažér vás bude pravidelne informovať o novinkách, zľavách a výhodných možnostiach financovania.

Aj v tomto prípade ste pre nás prioritou, takže o všetkých novinkách sa dozviete v predstihu. To preto, aby ste mohli čo najrýchlejšie zareagovať na zľavy alebo sa pripraviť na rozšírenie vášho firemného vozového parku.

ford-info-o-novinkach

6. Jazdené vozidlá vykúpime alebo vymeníme

U nás si môžete rozšíriť flotilu služobných áut spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje. Firemné vozidlo si buď zakúpite v hotovosti, prostredníctvom financovania na splátky alebo tak, že svoje staršie auto vymeníte za úplne nový model.

Pre náročnejších klientov, ktorí chcú mať svoj vozový park neustále inovovaný, ponúkame možnosť odkúpenia starého vozidla.

Pokiaľ k nim patríte aj vy, podľa vopred dohodnutých podmienok vykúpime váš súčasný Ford za maximálnu možnú cenu. Vy si zatiaľ môžete vybrať nové služobné vozidlo a potom už len doplatíte cenový rozdiel.

7. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme k vám

Pobočky Ford Szilcar sa síce nachádzajú v Košiciach a Bratislave, no fleetovým predajom pokrývame celé Slovensko. Aby ste všetky spomenuté výhody fleetového programu mohli vo svojej firme využívať aj vy, nemusíte merať dlhú cestu až k nám. Po telefonickej dohode vás osobne navštívi náš fleetový manažér.

ford-ferovy-pristup

Zakladáme si na férovom a priateľskom prístupe, takže k firemným klientom pristupujeme ako k budovaniu priateľských vzťahov. Cena fleetových služieb vychádza z kompromisov na oboch stranách a je výsledkom vzájomnej spokojnosti – nás aj našich zákazníkov.

Máte záujem využívať výhody fleetového programu vo svojej spoločnosti aj vy? V tom prípade nás určite neváhajte kontaktovať.