Ford Tourneo Courier

už od 12 290
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Na každú príležitosť

Rodinné alebo úžitkové? S novým Fordom Tourneo Courier už túto dilemu nebudete musieť riešiť. Praktickosť, priestrannosť a spoľahlivosť sa totiž spájajú práve v tomto aute, čo z neho robí ideálneho pomocníka pri namáhavej práci, ale aj skvelého spoločníka na rodinné výlety. Nový Ford Tourneo Courier má v sebe všetko, čo od auta očakávate. A možno aj niečo naviac. Presvedčte sa sami.

Pozoruhodný interiér

Rozdávajte povely

Ovládajte hudbu a telefonáty jednoduchými hlasovými povelmi pomocou dômyselnej hands-free technológie Ford SYNC. Hlasové ovládanie dokonca môžete využiť aj v prípade bezdrôtového prehrávania hudby z vášho mobilného zariadenia.

Pozoruhodný interiér

Obklopte sa priestorom

Nový Ford Tourneo Courier vás poteší veľkorysým priestorom pre pasažierov, ale aj pre ich batožinu. Či už budete cestovať na dovolenku, alebo sa rozhodnete prepravovať nadrozmerné predmety, Tourneo Courier to ľahko zvládne.

Pozoruhodný interiér

Hrajte sa so sedadlami

Posaďte sa do komfortných sedadiel nového Fordu Tourneo Courier a užite si cestu ako nikdy predtým. V prípade, že vám veľký batožinový priestor nebude stačiť, môžete sklopiť zadné sedadlá v pomere 60/40 a získať tak ešte viac miesta.

Veľkolepý exteriér

Dynamický vzhľad

Ford Tourneo Courier, to nie je iba pracovný nástroj, ale aj oku lahodiaci dizajnový kúsok. Svojím športovým postojom a výraznou líniou bokov prináša do svojho segmentu dávku sviežosti a dynamickosti.

Veľkolepý exteriér

Parkujte kdekoľvek

Parkovanie aj v tých najužších miestach už nebude žiadny problém. Parkovacie senzory vás okamžite upozornia na prípadnú kolíziu s objektom a vy tak budete mať prehľad o okolí celého vozidla.

Veľkolepý exteriér

Precízne spracovanie

Ford dbá na prvotriedne spracovanie svojich vozidiel, a to nielen v segmente osobných, ale aj úžitkových vozidiel. Práve preto nájdete na novom Tourneo Courier prvky, ktoré sa vyznačujú kvalitným spracovaním a dokonale do seba zapadajú.

Technológia a výbava

Bezpečné brzdenie

Bezpečnosť počas jazdy je na prvom mieste. Práve preto si dávame záležať na tom, aby ste s vaším vozidlom efektívne zabrzdili pri akýchkoľvek podmienkach. Elektronický brzdový asistent tak sleduje, ako pôsobíte na brzdový pedál, pričom následne zvýši tlak v brzdovej sústave.

Skvelá obratnosť

S novým Fordom Tourneo Courier sa otočíte takmer kdekoľvek, teda aj v úzkych uličkách mesta. Polomer otáčania predstavuje neuveriteľných 5,28 metra, takže manévrovania v malých priestoroch sa už vôbec nemusíte báť.

Svetlomety, ktoré vnímajú prostredie

Najnovšie technológie vo vozidlách značky Ford poskytujú maximálne pohodlie a bezpečnosť. Najnovšie predné svetlomety sa automaticky zapnú v prípade zmenených svetelných podmienok. Svetelný senzor je výbava na želanie a dodáva sa v kombinácii s dažďovým senzorom.

Modelový cenník
Ambiente
Trend
Titanium

Ford Tourneo Courier Ambiente od 12 290 EUR bez DPH

Aj napriek tomu, že ide o najdostupnejší model z ponuky, Ambiente ponúka slušný balík výbavy. Nájdete v ňom asistenta rozjazdu do kopca HLA, predné svetlá s funkciou denného svietenia DRL alebo systém aktívneho monitorovania tlaku pneumatík TPMS.

Ford Tourneo Courier Trend od 13 590 EUR bez DPH

S výbavou Trend získate naviac tempomat s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti či elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá.

Ford Tourneo Courier Titanium od 14 090 EUR bez DPH

Modelový rad Titanium sa hrdí najmodernejšími technológiami a prvkami výbavy. Oceníte najmä auto-funkciu zapnutia svetlometov, ale aj dažďový senzor.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov