Nový Ford Fiesta

už od 10 490
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Zažite nepoznaný pocit zaľúbenosti

Spoločník s nádherným zovňajškom, za ktorým sa ukrývajú samé vysnívané vlastnosti. Využite osudové stretnutie a obzrite si ho zblízka. Zaostrite na jeho znamienko krásy, ktorým je kombinácia unikátneho dizajnu a moderných technológií. Prihovárajte sa mu, jeho hlasový systém ovládania vám splní každé želanie. Rozmaznávajte ho a on vám na oplátku poradí, ako jazdiť úspornejšie. Za ušetrené peniaze môžete tráviť ďalšie spoločné chvíle a nechať sa unášať. Pretože ak spoznáte Ford Fiesta, presne to budete chcieť.

Exkluzívny interiér

Moderná elegancia

Nový Ford Fiesta obsahuje hneď niekoľko vylepšení interiéru. Jednou z noviniek je jemné červené osvetlenie, ktoré šetrí oči, spríjemňuje pobyt v aute a tým aj celkový zážitok z jazdy. Vďaka červenej farbe pôsobí interiér vozidla moderným štýlom a zároveň vytvára útulné prostredie s príjemnou atmosférou.

Exkluzívny interiér

Dômyselne využitý priestor

Medzi zásadné novinky v novej Fieste patrí zväčšený odkladací priestor pod podlahou batožinového priestoru. Ďalšie praktické miesto na odkladanie maličkostí sa nachádza v novej stredovej opierke a v priehradkách vo dverách. Vďaka dômyselne využitému priestoru Ford Fiesta vytvára pocit voľnosti a priestrannosti.

Exkluzívny interiér

Prémiové sedadlá z kože

Súčasťou nového interiéru sú sedadlá potiahnuté kvalitným koženým čalúnením, ktoré dodáva interiéru vozidla nádych exkluzivity a luxusu. Kožený materiál bol použitý aj na poťah riadiacej páky a ručnej brzdy. Ešte lepší dojem z prémiového interiéru vyvolávajú pochrómované prvky na palubovej doske a stredovej konzole. To všetko nájdete vo výbave Ford Fiesta Titanium.

Dokonalý extérier

Dynamická karoséria

Ford Fiesta sa dočkal vylepšení aj zvonku. Elegantným prvkom tohto mestského športového auta je výrazná línia, ktorá sa začína nad športovými blatníkmi a končí až v zadnej časti vozidla. Dynamická karoséria je prejavom energie a pohybu, ktorý výrazne zlepšuje aj nový kinetický dizajn vozidla.

Dokonalý extérier

Pestrý mestský štýl

Výrazným vylepšením prešla aj predná maska chladiča, ktorá sa spolu s moderným spracovaním svetiel a svetlometov s LED technológiou stala tvárou novej Fiesty. Toto vozidlo je dostupné v širokej škále rôznych žiarivých farieb, v ktorých nájde svoje uspokojenie každá moderná žena.

Dokonalý extérier

Precízne zliatinové kolesá

Použité materiály a ich spracovanie sú výsledkom precíznej práce, na konci ktorej vznikli špičkové kolesá. Z ponuky modelov Ford Fiesta si môžete vybrať 14” alebo 16” kolesá vyrobené z ľahkých a kvalitných zliatin.

Technológia a výbava

Zdieľanie vozidla bez starostí

So systémom My Key môžete bezpečne zdieľať svoj nový Ford Fiesta s rodinnými príslušníkmi či priateľmi. Technológia dokáže regulovať maximálnu rýchlosť, hlasitosť audio systému alebo výstražné upozornenia pri nezapnutých pásoch. Všetky tieto nastavenia sú ľahko konfigurovateľné. Stačí vložiť kľúč do zapaľovania a postupovať podľa pokynov na obrazovke.

Ovládanie hlasom a gestami

Vďaka technológii Ford SYNC 3 môžete pomocou hlasových príkazov ovládať audio prehrávač, smartfón či navigáciu aj počas šoférovania, a to bez straty koncentrácie. Inteligentný systém je totiž vytvorený tak, aby vás jeho ovládanie neobťažovalo, ale tešilo.

Inteligentný systém šetrenia paliva

Súčasťou technologickej výbavy nového Fordu Fiesta je unikátny systém ECOmode. Jeho náplňou je vyhodnocovať vplyv medzi štýlom riadenia a spotrebou. Vďaka informáciám o rýchlosti, pomere krátkych a dlhých jázd či radení dokáže nový Ford Fiesta ponúknuť odporúčania, ako obmedziť spotrebu paliva a jazdiť šetrnejšie.

Modelový cenník
Trend
Business
Titanium
Akcia

Nový Ford Fiesta Trend od 12 290 EUR

15” oceľové kolesá, centrálne zamykanie, kožený volant, bezpečnostný systém My Key a manuálna klimatizácia sú vlastnosti, ktorými disponuje Ford Fiesta vo výbave Trend.

Nový Ford Fiesta Business od 14 540 EUR

Výbavou Fordu Fiesta Business sú pochrómované prvky, 16” zliatinové disky, palubný počítač, predné čítacie svetlá. Súčasťou je aj stredová konzola s opierkou prechádzajúca medzi sedadlami.

Nový Ford Fiesta Titanium od 16 640 € EUR

Nový Ford Fiesta sa vyznačuje vysoko kvalitnými materiálmi a každému detailu je venovaná maximálna pozornosť. Vo výbave Titatium vás navyše prekvapí bohatou nadštandardnou výbavou.

Aktuálna akcia Ford Fiesta

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov