Ford S-MAX

už od 27 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Bezkompromisný velikán

Srdečnosť vyjadrená výzorom, užitočnosť zase priestorom. Ideálny spoločník pre tých, ktorí sa neradí obmedzujú. Pretože presne taký je aj on. Priestranný interiér z neho robí velikána, pod ktorého nadvládu sa zmestí až sedem ľudí. Je inteligentný, pretože dokáže osvetľovať priestor za zákrutou. Zároveň je aj ohľaduplný, lebo jeho diaľkové svetlomety neoslepujú ostatných vodičov. Zoznámte sa, volajú ho Ford S-MAX. A keď ho spoznáte, je takmer isté, že si ho zamilujete.

Interiér neobmedzených možností

Konfigurujte si sedadlá podľa potreby

Výraznou interiérovou inováciou nového Fordu S-MAX je systém flexibilných sedadiel. Sklápanie sedadiel v druhej a tretej rade poskytuje veľké množstvo variácií. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť priestor interiéru podľa aktuálnej potreby. Či už chcete prenášať väčší nákup, športovú výbavu alebo výbavu na stanovanie, zadné sedadlá sklopíte jediným tlačidlom.

Interiér neobmedzených možností

Strecha, z ktorej máte luxusný výhľad

Ford S-MAX disponuje výhľadom, ktorý by vám mohli závidieť aj ľudia zvonku. Panoramatická strecha vytvára veľkorysý priestor a maximálny pocit voľnosti. Pokiaľ chcete dostať do interiéru maximum denného svetla, jediným tlačidlom ju môžete úplne otvoriť alebo iba čiastočne odsunúť. O bezpečnosť pred UV žiarením a vysokou teplotou sa stará špeciálna reflexná vrstva.

Interiér neobmedzených možností

Ovládajte multimédiá svojím hlasom

Vylepšená technológia SYNC 2 poskytuje jednoduchý prístup k ovládaniu hudby, smartfónu, navigácie alebo klimatizácie. Všetky tieto funkcie môžete spravovať pomocou hlasových príkazov alebo prostredníctvom 8” dotykového displeja. Bez toho, aby ste stratili koncentráciu nad riadením a ohrozovali ostatných.

Pokrokový exteriér

Inteligentné osvetlenie do zákrut

Systém adaptívneho LED osvetlenia Ford Dynamic monitoruje okolie vozidla a na základe toho vyberá vždy ideálny režim osvetlenia. Technologicky vyspelé svetlá dokážu osvietiť aj ťažko viditeľný priestor. Vďaka tomu uvidíte napríklad za zákrutu oveľa skôr a do väčšej vzdialenosti.

Pokrokový exteriér

Svetlá, ktoré si protiidúci vodiči zamilujú

Inteligentné svetlomety dokážu okrem intenzity regulovať aj tvar osvetľovanej plochy. Senzor monitoruje premávku a ak sa pred vami objaví iné vozidlo, automaticky upraví tvar diaľkových svetlometov. Vďaka tejto vlastnosti si nový Ford S-MAX zamilujete nielen vy, ale aj protiidúci vodiči, ktorých nebudú vaše diaľkové LED svetlá oslepovať.

Technológia a výbava

Systém pre bezpečnosť chodcov

Ford S-MAX je vybavený množstvom bezpečnostných funkcií, ktoré okrem vlastnej posádky chránia aj ostatných členov cestnej premávky. Jednou z nich je technológia upozorňujúca na prítomnosť chodcov v dráhe vozidla. Ak vodič na výstrahu nezareaguje, vozidlo začne automaticky brzdiť. Funkcia Ford Pre-Collision Assist je aktívna pri 3,6 km/h-80 km/h rýchlosti.

Prevody riadené technológiou

Systém adaptívneho riadenia monitoruje rýchlosť vozidla, podľa ktorej upravuje prevod riadenia. To znamená, že pri nižšej rýchlosti aj malý pohyb volantu spôsobí výraznejšie otočenie kolies. Naopak, aby ste rovnaké otočenie kolies dosiahli pri vyšších rýchlostiach, otočenie volantu musí byť výraznejšie. Vďaka tejto technológii je Ford S-MAX na ceste stabilnejší a ľahšie ovládateľný.

Sila kolies ovládaná rozumom

Inteligentný pohon kolies, ktorý môže byť súčasťou aj vášho Fordu S-MAX, rozdeľuje hnaciu silu všetkých kolies podľa stavu vozovky. AWD technológia zaznamenáva pohyb auta a analyzuje, či jazdí po suchej, mokrej alebo zamrznutej ceste. Na základe toho prispôsobí hnaciu silu predných alebo zadných kolies tak, aby zabezpečil ľahšiu ovládateľnosť vozidla.

Modelový cenník
Trend
Titanium
Vignale

Ford S-MAX Trend od 24890 EUR

Štartovanie bez kľúčov, pohodlné sedenie v športových sedadlách a hlasové ovládanie vyspelých funkcií je presne to, čo ponúka Ford S-MAX Trend. Samozrejmosťou sú 17” oceľové disky a elektricky ovládané spätné zrkadlá.

Ford S-MAX Titanium od 30 930 EUR

Výbava Titanium v novom Forde S-MAX vám ponúka maximálny zážitok z vozidla nielen za volantom. Aj pohľad na vozidlo s dizajnovými doplnkami si vás podmaní. Nový S-MAX prichádza teraz aj s inteligentným pohonom všetkých kolies AWD ako výbava na želanie.

Ford S-MAX Vignale od 42.400 EUR

Z dizajnu vozidiel Ford S-MAX Vignale vyžaruje prepracovanosť a prémiový športový charakter. Nový S-MAX Vignale pre zákazníkov znamená spôsob, ako si ešte viac prispôsobiť vozidlo, vychutnať luxus a vyjadriť svoj štýl.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov