Ford Mondeo

už od 20 490
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Cestný dravec nabitý technológiami

Na okolie pôsobí ako vzor, ktorému by sa chcel podobať každý. Vyníma sa inteligentnými vlastnosťami a pôvabným zovňajškom. Práve vďaka výzoru vyniká aj v rýchlosti a dynamike. Za pôvabným zovňajškom sa však ukrýva dravec, voči ktorému majú všetci ostatní rešpekt. Nepozná obmedzenia, čo potvrdzuje aj panoramatický výhľad. Taký dokonalý, že vám ho budú závidieť aj ľudia zvonku. Je divoký, no vždy myslí na zodpovednosť. Preto je Mondeo ideálnym autom pre nespútaných jedincov aj rodiny.

Exkluzívny interiér, v ktorom prevláda komfort

Panoramatický výhľad bez obmedzení

Ešte lepší výhľad a prirodzené denné svetlo môžete dovnútra vozidla dostať vďaka panoramatickej streche, ktorá odhalí dianie nad vami po stisnutí jediného tlačidla. Žiadneho opálenia sa však nemusíte obávať. Špeciálne reflexné sklo zabraňuje prieniku UV lúčov a zároveň chráni pred nadmernou teplotou a prehriatím interiéru.

Exkluzívny interiér, v ktorom prevláda komfort

Osvetlenie podľa vlastných predstáv

Pohodlné osvetlenie poskytuje nové Mondeo aj počas tmy. V noci si na dômyselne spracovaný interiér môžete posvietiť LED diódami, ktorých farbu a intenzitu si upravujete podľa aktuálnej potreby či nálady. Vyberať si môžete až z ôsmich farebných odtieňov. Svetelný systém je v interiéri rozmiestnený tak, aby vám poskytoval vždy dostatočné svetlo.

Exkluzívny interiér, v ktorom prevláda komfort

Multifunkčné sedadlá si rýchlo zamilujete

Nový Ford Mondeo obsahuje predné sedadlá s množstvom funkcií, na ktoré si veľmi rýchlo zvyknete. Dajú sa nastavovať rôznymi smermi, vďaka čomu poskytujú hlave, chrbtici či trupu dokonalú oporu. Ak to potrebujete, dokážu vás aj pomasírovať. Spolu s vyhrievaním a vetraním podsedákov poskytujú sedadlá maximálny komfort, ktorý robí z každej obyčajnej jazdy zážitok.

Exteriér so stelesnením funkčného dizajnu

Aerodinamický tvar, ktorý šetrí spotrebu

Vylepšený zovňajšok Fordu Mondeo sa svojím výzorom výrazne odlíšuje od všetkého, na čo ste boli doposiaľ zvyknutý. Jeho nový exteriér je prispôsobený minimálnemu odporu vzduchu, čo zlepšuje aerodynamické vlastnosti vozidla a zároveň znižuje spotrebu paliva. Športový dojem vytvárajú štíhly profil, výrazná mriežka chladiča a úzko tvarované dynamické svetlá.

Exteriér so stelesnením funkčného dizajnu

Svetlá, ktoré sa prispôsobujú okoliu

Dynamické LED osvetlenie sa dokáže adaptovať okolitému prostrediu a je jedným z najväčších inovácií nového Mondea. Technológia svetlometov reguluje intenzitu svetla na základe počasia, rýchlosti, smeru jazdy a toho, či sa vozidlo nachádza v meste alebo v obci. Systém následne vyberie jeden z ôsmich režimov, ktorý bude toto pokrokové Mondeo na ceste sprevádzať.

Exteriér so stelesnením funkčného dizajnu

Kolesá s redukciou otrasov a hluku

Dynamické zavesenie zadných kolies zabezpečuje o triedu lepšie jazdné vlastnosti a poskytuje unikátny zážitok z jazdy. Systém dômyselnej konštrukcie kolies je ľahký, odolný a počas jazdy cez výtlky umožňuje spätný chod kolies smerom dozadu. Tým uľahčuje riadenie vozidla a minimalizuje zvuky a otrasy v kabíne.

Technológia a výbava

Pokrokové a bezpečnejšie materiály

Materiály, z ktorých je nový Ford Mondeo zhotovený, sú výsledkom technologického a výrobného pokroku. Sú ľahšie, no taktiež odolnejšie, bezpečnejšie a ekologickejšie. 61 % jeho karosérie tvorí pevná oceľ a vlastnosti strechy vylepšuje kalená oceľ. Pevná konštrukcia pritom nechráni iba posádku vozidla, ale aj chodcov.

Ovládanie funkcií hlasom a gestami

Funkcie nového Fordu Mondelo môžete bezkontaktne ovládať pomocou technológie SYNC 3. Nastaviť audio, teplotu, ovládať smartfón či navigáciu môžete aj pomocou hlasových príkazov a bez straty kontroly nad riadením. Inteligentný systém je prispôsobený tomu, aby vás jeho ovládanie neobťažovalo, ale tešilo. Rovnako ako celé nové Mondeo.

Pásy pre ešte lepšiu bezpečnosť

Vylepšené zadné bezpečnostné pásy umiestnené na bočných sedadlách obsahujú unikátny systém zabudovaných airbagov. Pásy sa v prípade nehody automaticky aktivujú a nafúknu do 5-násobnej veľkosti. Posádka vozidla je tak chránená oveľa bezpečnejšie, pretože mäkká plocha pásov ich môže prichytiť k sedadlu silnejšie a oveľa šetrnejším spôsobom.

Modelový cenník
Trend
Titanium
Hybrid
Vignale

Ford Mondeo Trend od 20 490 EUR

Komfortné predné sedadlá, tónované sklá a elektrické okná. O spestrenie jazdy sa postará 4,2” multifunkčný displej, palubný počítač a audio systém s ovládaním na volante. To všetko sa nesie na 16” oceľových diskoch, ktorých pôvab prekoná už len strieborná maska chladiča.

Ford Mondeo Titanium od 26 680 EUR

10” LCD displej na prístrojovej doske  poskytuje vždy aktuálne informácie o vozidla. V zimných mesiacoch sa o vaše pohodlie postarajú predné vyhrievané sedadlá. Starosti s mrazom za vás vyrieši výhrevné čelné sklo a rýchlejší odjazd zabezpečí bezkľúčové štartovanie.

Ford Mondeo Hybrid od 31 570 EUR

Športové predné sedadlá vynikajú pohodlím a spolu s bezkľúčovým štartovaním robia z nového Mondea vozidlo plné komfortných funkcií. Mondeo Hybrid je stelesnením výbornej dynamiky a úspornej spotreby, pretože v sebe spája výhody elektrického a benzínového pohonu.

Ford Mondeo Vignale od 36 990 EUR

Nové Mondeo Vignale je vozidlo so športovým charakterom, z ktorého vyžaruje prémiová elegancia a dokonalosť každého detailu. Vďaka kolekcii dizajnových doplnkov si ho môžete prispôsobiť na vozidlo, ktoré bude dokonalou kópiou vášho životného štýlu

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov