Ford Kuga

už od 19 980
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Dominantná, no predsa poddajná

Rovnako ako je špecifická zovňajškom, tak aj svojimi schopnosťami. Aj keď pôsobí, že všetku pozornosť smeruje iba vám, všíma si aj svoje okolie. Vďaka tomu predvída udalosti skôr, než sa stihnú udiať. Ak potrebujete pomôcť, stačí jemný náznak a jej kufor sa automaticky otvorí. Nevyhýba sa ani činnostiam, s ktorými majú ostatné autá problém, a pokojne zaparkuje namiesto vás. Keď ju spoznáte osobne, vzájomne sa prepoja vaše srdcia, dotyky a hlasy. Nová Kuga je proste dominantná a pôvabná.

Interiér

Volant, po ktorom v zime túži každý

Technológie vyspelého interiéru si dokážu hravo poradiť aj so sprievodnými javmi zimných mesiacov. Vyhrievané predné sedadlá ocenia najmä vodiči, ale úsmev na tvári vyčaria aj ich spolujazdcom. Zmrznuté ruky každého šoféra sa celkom rýchlo skamarátia s vyhrievaným volantom. Počas mrazivých dní si v novom Forde Kuga užije komfort celé vaše telo.

Interiér

Presvetlený interiér s luxusným výhľadom

Nová Kuga disponuje interiérom, z ktorého by sa chceli dívať na svet aj ľudia zvonku. Hornú časť vozidla zdobí panoramatická strecha s dvomi spôsobmi otvorenia. Pokiaľ chcete do interiéru dostať maximum denného svetla, môžete ju úplne otvoriť alebo čiastočne odsunúť. O bezpečnosť pred UV žiarením a vysokou teplotou sa stará špeciálna reflexná vrstva.

Interiér

Interiér vo farbách vašej nálady

Ambientné osvetlenie dokáže vyjadrovať vaše aktuálne pocity, alebo ich dokonca ovplyvňovať k lepšiemu. LED diódy sú v interiéri rozmiestnené do viacerých zón, aby vás zbytočne nerušili, no zároveň poskytovali vždy dostatočnú intenzitu. Na výber máte až 7 rôznych farieb, ktoré vás budú počas jazdy sprevádzať.

Extérier

Stierače reagujúce na silu dažďa

Hneď ako dažďový senzor zaznamená na čelnom skle zvýšenú vlhkosť, systém automatických stieračov sa okamžite pustí do práce. Aby ste mali vždy dokonalý výhľad na vozovku, rýchlosť stieračov sa prispôsobuje intenzite dažďových kvapiek. Adaptívne stierače si dokonca môžete prispôsobiť podľa seba – na výber máte až 6 rôznych úrovní citlivosti.

Extérier

Odmrazovanie skla jedným tlačidlom

Vyhrievané telesá v čelnom skle vás ušetria nepríjemných starostí, ktoré sa pravidelne spájajú so zimnými ránami. Zároveň sa urýchli váš odjazd, pretože námraza zmizne po stlačení tlačidla oveľa skôr, než by ste ju odstraňovali ručne. Zatiaľ čo vaši susedia budú svoje čelné sklo ešte stále škrabať, vy si už dávno budete užívať teplučký interiér nového Fordu Kuga.

Technológia a výbava

Technológie ovládané hlasom a gestami

Nový Ford Kuga je vybavený technológiou Ford SYNC 3, s ktorou dokážete ovládať audio, mobilný telefón či GPS navigáciu pomocou hlasových príkazov alebo 8” displeja. Tento multifunkčný systém môžete dokonca prepojiť so svojím smartfónom cez Applink, Android Auto alebo Apple CarPlay a rozšíriť tak možnosti vozidla o ďalšie užitočné funkcie.

Otváranie kufra bez dotyku

So systémom KeyFree môžete nakladať ťažké nákupy či batožinu do kufra auta aj bez toho, aby ste ho otvárali pomocou kľúča. Ten stačí mať uložený vo vrecku, nohou naznačiť kopnutie pod zadným nárazníkom a piate dvere sa automaticky otvoria. Obsah svojich rúk pohodlne uložíte do kufra a popritom v duchu ďakujete za technológie, ktoré nový Ford Kuga obsahuje.

Inteligencia, ktorá predvída kolízie

Aj keď sa môže zdať, že väčšina dopravných kolízií sa uskutoční pri vysokej rýchlosti, nie vždy je to tak. Veľké množstvo nehôd sa udeje aj počas pomalej premávky v meste. Presne tento problém rieši systém Active City Stop. Technológia monitoruje okolie a ak zistí, že vozidlo pred vami prudko zastavilo, Ford Kuga začne ihneď brzdiť.

Modelový cenník
Trend
Business
Titanium
ST Line
Vignale
Akcia

Ford Kuga Trend od 19 980 EUR

Štýlové SUV dokážete naštartovať aj bez použitia kľúča a o vašu bezpečnosť na cestách sa postará až 7 predných a bočných airbagov. Palubný počítač so systémom ECOmode dopĺňa 4,2” displej vybavený technológiou SYNC 3. To všetko na nádherných 17” oceľových diskoch.

Ford Kuga Business od 22 190 EUR

Kuga vybavená automatickou klimatizáciou, navigačným systémom a parkovacím asistentom je komfortné vozidlo, ktorého vlastnosti si zamilujú aj tí náročnejší vodiči. Súčasťou Business výbavy sú aj halogénové svetlomety, užitočné strešné lyžiny a elektrická parkovacia brzda.

Ford Kuga Titanium od 23 980 EUR

Pohodlie zabezpečujú bedrové aj lakťové opierky a ambientné LED osvetlenie je spríjemnením každej nočnej jazdy. Samozrejmosťou sú 17” disky, automatická klimatizácia a inteligentný systém SYNC 3, ktorý môžete ovládať hlasom alebo pomocou 8” dotykového displeja.

Ford Kuga ST Line od 27 520 EUR

Klenotom športovej verzie Fordu Kuga sú 18” zliatinové disky. O zážitok z jazdy sa starajú predné športové sedadlá potiahnuté kožou a semišom. Parkovacieho asistenta, s ktorým pohodlne zaparkujete pozdĺžne aj priečne, si veľmi rýchlo obľúbite.

Ford Kuga Vignale od 32 690 EUR

SUV so športovým charakterom, z ktorého vyžaruje prémiová elegancia a dokonalosť každého detailu. Vďaka kolekcii dizajnových doplnkov si môžete svoj Ford Kuga Vignale prispôsobiť na vozidlo, ktoré bude dokonalou kópiou vášho životného štýlu

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov