Ford Galaxy

už od 28 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Dospelák vybavený hravosťou

Variabilita vyjadrená hravosťou z neho robí ideálneho spoločníka pre tých, ktorí sa neradí obmedzujú. Priestorom, výhľadom a ani kombináciou týchto možností. S jeho panoramatickou strechou zažijete nádherné výhľady aj vtedy, keď ostatní vidia iba tmu. Obsahuje 7 sedadiel, ktoré sa jediným tlačidlom zmenia na veľký úložný priestor. Ford Galaxy je presne ten typ priateľa, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Či už zamierite do mesta, alebo na lyžovačku. Jeho využitie je nekonečné.

Inteligentný a pohodlný interiér

Ešte väčší priestor len na jeden dotyk

Sedem sedadíel usporiadaných v troch radoch robí z nového Fordu Galaxy priestranného giganta. Ak by vám však ani toľko nestačilo, funkcia EasyFold umožňuje jediným tlačidlom sklopiť do roviny ktorékoľvek sedadlo v druhom rade. Pri prenášaní veľkého nákladu určite oceníte systém PowerFold, ktorý sklopí sedadlá v treťom rade takisto len na jeden dotyk.

Inteligentný a pohodlný interiér

Presvetlený interiér s luxusným výhľadom

Panoramatická strecha vypĺňa interiér vozidla počas dňa prirodzeným svetlom, ktoré oživuje kabínu a opticky ju robí ešte väčšou. Povrch špeciálneho reflexného skla odráža škodlivé UV lúče a zabraňuje prehriatiu interiéru. Ak by ste si chceli dopriať väčšie súkromie, elektricky ovládaná clona sa cez strop natiahne po stlačení jediného tlačidla.

Inteligentný a pohodlný interiér

10-stupňové sedadlo, ktoré si zamilujete

Nové Galaxy poskytuje maximálny komfort, pretože presne ten budete vďaka 10-stupňovému sedadlu šoféra pociťovať. Systém dynamických sedadiel si dokáže zapamätať nastavenie a vždy sa vrátiť do vašej obľúbenej polohy. Túto technológiu môže na želanie obsahovať aj váš Ford Galaxy Titanium.

Pôvabný a bystrý exteriér

Trvácne farby vďaka viacfázovému lakovaniu

Náter, ktorý zdobí zovňajšok nového Fordu Galaxy, neobsahuje žiadne syntetické rozpúšťadlá. Za to vďačí špeciálnemu viacfázovému lakovaniu. Kovové časti karosérie chráni vosk a príťažlivé farebné odtiene dodáva vozidlu krycia farba zhotovená na vodnej báze. Vďaka tomu si exteriér nového Galaxy udrží mladícky vzhľad aj po dobu niekoľkých rokov.

Pôvabný a bystrý exteriér

Otváranie kufra bez dotyku

So systémom KeyFree môžete nakladať ťažké nákupy či batožinu do kufra nového Galaxy aj bez toho, aby ste ho otvárali ručne. Stačí mať kľúč uložený vo vrecku, nohou naznačiť kopnutie pod zadným nárazníkom a piate dvere sa automaticky otvoria. Obsah svojich rúk pohodlne uložíte do kufra a popritom v duchu ďakujete za technológie, ktoré nový Ford Galaxy obsahuje.

Technológia a výbava

Rýchla a úsporná prevodovka

6-stupňová prevodovka nového Galaxy v sebe spája tie najlepšie výhody manuálneho a automatického riadenia. Vďaka tomu získate pohodlie typické pre automat, no zároveň nebudete ukrátený ani o kontrolu nad vozidlom. Prevodovka automaticky preradzuje na vyšší stupeň bez prerušenia hnacej sily. To sa prejavilo aj na úspore spotreby paliva a znížení emisií.

Prevodovka pre radenie v zákrutách

Automatická 6-stupňová prevodovka je v novom Galaxy umiestnená hneď na volante. Vďaka tomu môžete radiť Ford PowerShift prevodovku končekmi prstov, a to dokonca už aj pri zatáčaní. Riešenie, ktoré sa bežne objavuje iba v športových a luxusných autách, robí z Fordu Galaxy prémiové vozidlo, ktoré si rýchlo zamilujete.

Sila kolies ovládaná rozumom

Inteligentný pohon kolies, ktorý môže byť súčasťou aj vášho Fordu Galaxy, rozdeľuje hnaciu silu všetkých kolies podľa aktuálneho stavu vozovky. AWD technológia monitoruje pohyb auta a analyzuje, či jazdí po suchej, mokrej alebo zamrznutej ceste. Na základe toho prispôsobí hnaciu silu kolies, čím zabezpečí ľahšiu ovládateľnosť vozidla a menšiu spotrebu paliva.

Modelový cenník
Trend
Titanium

Ford Galaxy Trend od 28 990 EUR

Nový Ford Galaxy v tejto výbave naštartujete aj bez kľúčov. Okrem systému FordPower obsahuje športové sedadlá, výškovo nastaviteľný volant, predné svetlomety do hmly a lyžiny na streche. Samozrejmosťou sú tonované sklá, systém Ford SYNC a 17” oceľové disky.

Ford Galaxy Titanium od 32 230 EUR

Ford Galaxy je plný vyspelých funkcií – predné vyhrievané sedadlá a vyhrievané čelné sklo sú len zlomkom toho, čo výbava Titanium prináša. O zábavu sa stará 8” LCD displej a systém hlasového ovládania. Nad bezpečnosťou dohliada systém pre vrátenia vozidla do jazdného pruhu.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov