Ford Ecosport

už od 15 490
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Mestský štýl doplnený vyspelými technológiami

Najlepšie sa cíti v uličkách, no poradí si aj v teréne. Vyniká robustným a zároveň uhladeným štýlom. Za výzorom praktického rodinného miláčika sa však ukrýva dobrodružná povaha. Kto si nezamiluje jeho zovňajšok, toho si získa interiér a technológie. Príjemné materiály potešia a nastaviteľná podlaha prekvapí. Vďaka nej je možné rozšíriť úložný priestor až na 334 litrov. Inteligentný pohon všetkých kolies sa postará o lepšiu priľnavosť a stabilitu. To všetko po prvýkrát aj v športovej verzii EcoSport ST-Line.

Interiér

Rozumne navrhnutý priestor

Vnútro tohto mestského SUV si zamilujete už od prvej chvíle. Aj keď sa nový Ford EcoSport radí do kategórie menších SUV, jeho priestranný interiér tomu príliš nezodpovedá. Ak potrebujete mať počas jazdy po ruke svoje obľúbené veci, v tom prípade veľké množstvo odkladacích priehradok určite využijete. Pokiaľ by sa vám aj tak málilo, ďalšie miesto na batožinu získate po sklopení zadných sedadiel a úpravou podlahy v kufri.

Interiér

Prémiové audio navrhnuté špeciálne pre Ford EcoSport

Technológie nového Fordu EcoSport boli navrhnuté tak, aby robili z každej cesty zážitok. So systémom SYNC 3 dokážete ovládať svoj telefón či navigáciu 8-palcovým dotykovým displejom alebo vlastným hlasom. Pokiaľ chcete, aby vás cestou sprevádzal hlas obľúbeného interpreta, s audiosystémom B&O PLAY si ho naozaj užijete. 10 reproduktorov s výkonom 675 W premení kabínu vozidla na súkromný megakoncert.

Interiér

Volant ani sedadlá vás nenechajú chladnými

Vo vyhrievaných predných sedadlách nového Fordu EcoSport sa budete cítiť maximálne komfortne v každom mrazivom počasí. Jeden z troch stupňov vyhrievania si jednoducho nastavíte len jediným tlačidlom. O vaše skrehnuté ruky sa postará vyhrievaný kožený volant. Vďaka nemu zabudnete na chlad mrazivého rána hneď po naštartovaní vozidla.

Robustný a moderný exteriér

Svojím vyvýšeným podvozkom vyčnieva z radu

Problém mu nerobia obrubníky, výmole ani iné mestské prekážky. Vyvýšený podvozok robí z tohto mestského SUV neprehliadnuteľné vozidlo. Z radu vytŕča nie len robustnosťou, ale aj atraktívnym prevedením. Nový Ford EcoSport je totiž dostupný v dvanástich moderných farebných vzoroch.

Robustný a moderný exteriér

Vyhrievané čelné sklo odmrazí aj stierače

Drobné výhrevné telieska sa postarajú o zahmlené čelné sklo a ušetria vás aj od ručného odstraňovania námrazy. Tej sa totiž zbavíte na čelnom skle aj stieračoch po stlačení jediného tlačidla. Zatiaľ čo vaši susedia budú stále škrabať, vy už dávno budete sedieť v teple a užívať si vyhriatý volant aj sedadlá nového Fordu EcoSport.

Robustný a moderný exteriér

Spätné zrkadlá sa po zaparkovaní sami sklopia

Nový Ford EcoSport je vybavený inteligentnými technológiami, ktoré dokážu predvídať nástrahy spojené s jazdou v meste. Dôkazom toho sú automaticky sklopné spätné zrkadlá. Aby sa predišlo ich poškodeniu počas parkovania, po odstavení vozidla sa ihneď sklopia bez toho, aby ste to museli robiť manuálne.

Technológia a výbava

Pod kapotou sa ukrýva motor roka 2017

Prevratný zážihový trojvalec 1.0 EcoBoost je motor, ktorý si z výkonu, vysokej dynamiky a hospodárnosti zobral len to najlepšie. Práve vďaka svojim vlastnostiam získal ocenenie Medzinárodný motor roka 2017 v kategórii motorov do objemu 1,0 l. Vodičov, ktorí od výkonu očakávajú ešte viac, poteší úplne nový 1.5 EcoBoost. Pod kapotou vozidiel EcoSport sa objaví už v lete 2018.

Pohon riadený aktuálnym stavom vozovky

Nový Ford EcoSport dokáže rozdeliť hnaciu silu predných a zadných kolies na základe aktuálneho stavu vozovky. Je jedno, či sa nachádzate na suchom, mokrom alebo zamrznutom povrchu. Inteligentný pohon prispôsobí využitie zadných kolies tak, aby zabezpečil ľahšie riadenie a ovládanie vozidla, ako aj maximálnu bezpečnosť. Súčasťou technologickej výbavy toto SUV je aj precízny systém bezpečného brzdenia. EcoSport tak budete mať pod kontrolou aj pri prudkom brzdení.

Airbagy rozmiestnené po všetkých stranách

EcoSport kladie veľký dôraz na vašu bezpečnosť. Dôkazom toho je systém všadeprítomných airbagov. Okrem airbagu vodiča a spolujazdca obsahuje nový Ford EcoSport aj stropné airbagy, ktoré pokrývajú veľkú časť interiéru vozidla a chránia tak vrchnú časť tela posádky. Postranné airbagy sa starajú o ochranu hrudníka a celého tela.

Modelový cenník
Spirit
Titanium
ST Line

Nový EcoSport Spirit od 15 490 EUR

Súčasťou výbavy Spirit je bezpečnostný systém so siedmimi airbagmi, predné svetlomety do hmly či LED svetlá ideálne na denné svietenie. Samozrejmosťou je multimediálny systém SYNC a 4,2-palcový farebný displej. Alergikov poteší klimatizácia s peľovým filtrom

Nový EcoSport Titanium od 18 490 EUR

EcoSport vo výbave Titanium naštartujete aj bez kľúčov. Jazdu vám spríjemní 6,5-palcový dotykový displej a systém SYNC 3, ktorým dokážete ovládať multimédiá aj pomocou svojho hlasu. Zatiaľ čo spodnú časť vozidla zdobia 16-palcové oceľové disky, na vrchu nájdete praktické strešné lyžiny.

Nový EcoSport ST Line od 21 390 EUR

Vonkajšok modelu ST Line zdobia 17-palcové disky z ľahkej zliatiny, predný nárazník a zadný spojler. To všetko v športovom prevedení. Vo vnútri nájdete 6,5-palcový displej a multimediálnu výbavu, ktorej dominuje dokonalý audiosystém vytvorený špeciálne pre Ford EcoSport

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov