Ford C-MAX

už od 13 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Praktický člen rodiny

Rodinný život býva veľmi rozmanitý, no vlastnosti C-MAXu ho dokážu spestriť ešte viac. Interiér si môžete prispôsobiť vždy tak, aby ste sa v ňom cítili rovnako komfortne ako doma. Poskytuje priestor, v ktorom budete zažívať rodinnú pohodu aj mimo vašej domácnosti. Jeho pomoc je všadeprítomná. Stačí jemne naznačiť a kufor je vzápätí otvorený, motor naštartovaný, stierače spustené a interiér vyhriaty.

Vzdušný a praktický interiér

Takmer rovnaké, no predsa rozdielne

Zatiaľ čo predná časť interiéru je vo Forde C-MAX a Grand C-MAX úplne rovnaká, v zadnej časti sa vozidlá od seba odlišujú počtom miest. Nový Ford C-MAX je ideálnym rodinným spoločníkom, pretože ponúka pohodlný priestor až piatim ľuďom. Pre ešte väčší pocit komfortu môžete zadné sedadlá usporiadať do systému 2+2 a získať omnoho viac priestoru pre nohy.

Vzdušný a praktický interiér

Pohodlný a užitočný volant

Nový Ford C-MAX obsahuje ergonomický volant, s ktorým máte všetky užitočné tlačidlá a ovládacie prvky vždy poruke. Praktické riadenie poskytuje maximálne pohodlie, zlepšuje zážitok z jazdy a jednoduchá dostupnosť ovládania neruší pozornosť vodiča. Volant tak zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pre celú posádku vozidla C-MAX a Grand C-MAX.

Vzdušný a praktický interiér

Automobil bez obmedzení

O veľkorysý priestor a maximálny pocit voľnosti sa stará panoramatická strecha, ktorú ocenia všetci, ktorí sa neradi obmedzujú. Pre ešte väčší pocit komfortu je možné 7-miestny Ford Grand C-MAX upraviť tak, že prostredné sedadlo v druhom rade zložíte pod pravé. Tým získate priestranné usporiadanie 2+2+2 a uličku pre komfortný prístup do tretieho radu.

Zovňajšok plný vylepšení

Aerodynamický a čistý exteriér

Nový Ford C-MAX sprevádza vylepšený exteriér, ktorý sa stal ikonou dizajnového jazyka One Ford. Jednoduchý vzhľad vytvárajú aj neviditeľné dýzy ostrekovačov, ktoré sú ukryté pod čelným sklom. Nová mriežka chladiča, ktorá je počas pomalej jazdy otvorená, no pri vyššej rýchlosti sa automaticky uzavrie, zlepšuje aerodynamiku vozidla a zároveň šetrí spotrebu paliva.

Zovňajšok plný vylepšení

Vozidlo s vlastou inteligenciou

Vonkajšie spätné zrkadlá sa po zaparkovaní vozidla automaticky sklopia, aby ich okoloidúce autá nepoškodili. Užitočnou funkciou je bezdotykové otváranie kufra, ktoré oceníte najmä pri veľkých nákupoch. Stačí naznačiť kopnutie pod zadným nárazníkom a piate dvere sa sami otvoria. Samozrejmosťou sú aj automatické stierače s dažďovým senzorom.

Zovňajšok plný vylepšení

Mrazivé rána bez starostí

Vyhrievané čelné sklo vás ušetrí nepríjemných starostí, ktoré sa pravidelne spájajú so zimnými ránami. Inteligentná funkcia urýchli váš odjazd, pretože námraza sa začne topiť po stlačení tlačidla oveľa rýchlejšie, než by ste ju odstraňovali ručne. Zatiaľ čo vaši susedia budú ešte stále škrabať, vy si už budete užívať teplučký interiér vozidla Ford C-MAX.

Technológia a výbava

Zrak, ktorému neunikne žiadne značenie

Ford C-MAX si všíma všetky dopravné značenia, ktoré sú umiestnené vedľa vozovky. Či už ide o stále alebo dočasné upozornenia, bystrému zraku vozidla neunikne žiadne značenie. Systém všetky nasnímané značky vyhodnocuje a na rýchlostné obmedzenie alebo zákaz predbiehania vodiča upozorňuje pomocou kontrolky na prístrojovom paneli.

Na únavu vás vozidlo vopred upozorní

Bezpečnostný systém sleduje spôsob riadenia vozidla a na základe monitorovania dokáže rozpoznať úroveň bdelosti vodiča. Ak Ford C-MAX vyhodnotí, že ste unavený, upozorní vás na to v podobe varovného symbolu na palubnej doske. O význame tejto funkcie svedčí aj Euro NCAP Advanced – prestížne bezpečnostné ocenenie, ktoré táto technológia získala.

Mŕtvy uhol spozorujete naživo

Systém BLIS, ktorým je nový Ford C-MAX a Grand C-MAX vybavený, uľahčuje predbiehanie a eliminuje nebezpečenstvá mŕtveho uhla. Radarové senzory monitorujú mŕtvy uhol vášho vozidla a ak sa doň dostane vozidlo za vami, na nebezpečnú situáciu vás systém v predstihu upozorní. Indikátor mŕtveho uhla zobrazí varovný symbol priamo v spätnom zrkadle na príslušnej strane.

Modelový cenník
Trend
Business
Titanium
Titanium Plus
Akcia

Ford C-MAX Trend od 17 450 EUR

16” oceľové disky, komfortný kožený volant a 3 samostatné sedadlá v druhom rade. Automatické a elektricky ohrievané spätné zrkadlá či palubný počítač so systémom ECOmode, to sú prvky, na ktoré sa môžete tešiť v novom Forde C-MAX Trend.

Ford C-MAX Business od 18 890 EUR

Parkovanie na 16” zliatinových diskoch uľahčí vylepšený parkovací asistent. Viditeľnosť na 4,2” displej zo zadných sedadie zlepšia protislnečné roletky na zadných dverách. Systém SYNC sa postará o zábavu, hlasové ovládanie a automatické núdzové volanie.

Ford C-MAX Titanium od 21 290 EUR

Štartovanie a zamykanie bez kľúča, panoramatický výhľad cez strechu, dažďový senzor na stieračoch či 16” zliatinové disky. To sú vymoženosti, ktoré prináša Ford C-MAX Titanium.

Ford C-MAX Titanium Plus od 26 690 EUR

Pohodlie zabezpečuje elektricky ovládateľné sedadlo vodiča a o lepšiu viditeľnosť sa starajú Bi-Xenónové svetlomety. Zábavné funkcie môžete ovládať pomocou 8” dotykového displeja. Lákavé sú aj 17” zliatinové disky, ktoré robia z Fordu C-MAX klenot na štyroch kolesách.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833
Súhlasím so spracovaním osobných údajov