Získajte bonus na Transit Custom až vo výške 5 600 Eur

Nový Ford Transit Custom je dôkazom toho, že aj úžitkové vozidlo môže vyzerať elegantne a ponúkať pohodlie na úrovni osobných automobilov. Pokiaľ hľadáte auto pre svoje podnikanie a zásobovanie, Transit Custom je vďaka veľkému nákladnému priestoru a komfortnému prístupu ideálnou voľbou.

Akcia platí od: do vypredania zásob

Od minulých modelov prešiel nový Transit Custom množstvom vylepšní. Veľkými inováciami podstúpil aj dieselový motor Ford EcoBlue 2.0, ktorý je stelesnením vysokého výkonu a úspornej spotreby paliva. 

Úpravami prešli aj diely, pri ktorých sa očakáva časté opotrebovanie – vďaka tomu sa intervaly pravidelných servisných prehliadok predĺžili až na 60 000 kilometrov, respektíve 2 roky. 

Okrem vlastností vás však určite osloví aj jeho cena. Pri kúpe nového Fordu Transit Custom od nás dostanete bonus v hodnote až 5 600 €.

Dôkazom toho, že to s užitočnosťou tohto úžitkového vozidla myslíme naozaj vážne, je záruka na 200 000 kilometrov, ktorú vám „pribalíme“ k novému Ford Transit Custom.

Priestranný a pohodlný Transit Custom máme skladom, takže s bonusom 5 600 € a zárukou na 200 000 km ho môžete mať ihneď doma.
 

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

peter-basar
Basar Peter 0903 608 601
Súhlasím so spracovaním osobných údajov