Ford Mustang

už od 37 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Divoký jazdec na štyroch kolesách

Mustang je už niekoľko desaťročí stelesnením rýchlosti, slobody a krásy. Keď si ho osedláte, presne takéto pocity v ňom zažijete aj vy. Vzrušujúci exteriér je len prípravou na zážitok, ktorý vo vás zanechá každá jazda. Pripravte sa na divokosť, ktorú má zakorenenú pod kapotou. Ford Mustang je auto, ktoré musíte spoznať, pretože disponuje výkonom, aký ste ešte nezažili.

Technológiami nabitý interiér

Impozantné audio a klimatizované sedadlá

Inteligentné vlastnosti nového Mustangu vás budú tešiť v každej situácii. Cúvanie uľahčuje zadná kamera a 8” dotykový displej. Po zastavení a otvorení dverí sa na zem premietne ikonický symbol Mustanga. O zábavu sa postará audio systém Shaker Pro s celkovým výkonom 390 wattov. Príjemné pohodlie a ideálnu teplotu zabezpečia klimatizované predné sedadlá.

Technológiami nabitý interiér

Pokrokové funkcie ovládané hlasom

So systémom Ford SYNC 2 si môžete vyberať hudbu, regulovať teplotu a ovládať navigáciu či smartfón pomocou hlasových príkazov alebo 8” farebnej dotykovej obrazovky. Keď inteligentný systém začne reagovať na vaše povely a predčítavať prijaté správy, razom vás premkne pocit maximálneho pohodlia.

Technológiami nabitý interiér

Štýl inšpirovaný kokpitom lietadiel

Nový Ford Mustang je stelesnením rýchlosti, o čom svedčí aj dizajn jeho ovládacích prvkov. Prepínače, analógové ručičky a digitálne ukazovatele sú zhotovené v štýle kokpitu lietadla. Dokonale umiestnená radiaca páka s krátkymi dráhami reaguje takmer okamžite. To, že vy a nový Mustang patríte k sebe, dokáže aj volant, ktorý ideálne padne do vašich rúk.

Ikonický exteriér

Inteligentné stierače

Ak dažďový senzor zaznamená na čelnom skle Fordu Mustang zvýšenú vlhkosť, systém automatických stieračov sa okamžite pustí do práce. Rýchlosť stieračov sa prispôsobuje intenzite dažďových kvapiek, takže máte vždy dokonalý výhľad na vozovku. Adaptívne stierače si navyše môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií – na výber máte až 6 úrovní citlivosti.

Ikonický exteriér

Adaptívne svetlomety

Nový Ford Mustang je vybavený senzormi, ktoré monitorujú viditeľnosť podľa počasia a prostredia, v ktorom sa auto nachádza. Hneď ako systém zaznamená zmenu svetla, vyberie jeden z predvolených režimov. Technológia tak dohliada na osvetlenie vozovky namiesto vás a vy si môžete pokojne užívať nespútanú voľnosť, ktorú Ford Mustang reprezentuje.

Technológia a výbava

Dokonalé vyváženie v každej situácii

Nový Mustang prichádza s elektrickým posilňovačom riadenia. EPAS systém zabezpečuje rýchlejšie reakcie a lepšiu kontrolu riadenia aj pri vysokej rýchlosti. Presnosť vozidla neohrozujú ani náklony spôsobené silným vetrom či tvarom vozovky. Dokonalá stabilita kolies vás bude sprevádzať aj pri veľkej rýchlosti. Mustang tak spĺňa všetko, čo sa od športového auta očakáva.

Elektronicky nastaviteľný podvozok

Súčasťou technologických inovácií nového Mustangu je aj elektronicky nastaviteľný podvozok. Systém obsahuje štyri rôzne režimy, ktoré prispôsobujú odozvu plynového pedálu, odpor riadenia či nastavenie stabilizačného systému aktuálnym jazdným podmienkam.

Motor špičkových vlastností

Nový Ford Mustang s 5-litrovým motorom V8 je dokonalým stelesnením dynamického výkonu a efektívnosti. Impozantných 421 koní a 310 kW pocítite hneď po zatlačení plynu smerom k podlahe. Ikonický zvuk Mustangu a neskutočné zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,8 sekúnd je ťažké popísať. Jeho silu musíte zažiť na vlastnej koži.

Modelový cenník
EcoBoost
GT

Ford Mustang EcoBoost od 37 990 EUR

Vyspelé technológie sprevádzané obrovskou silou. Presne taký je Ford Mustang, ktorý zdobia 19” zliatinové disky, športové sedadlá a prémiové Bi-Xenónové svetlomety.

Ford Mustang GT od 43 990 EUR

19” disky kolies poháňané úchvatným výkonom, o ktorý sa stará náš najsilnejší motor 5.0 Ti-VCT V8. Ford Mustang GT je ideálne auto pre ľudí, ktorí uprednostňujú prvotriednu kvalitu.

Dohodnite si stretnutie a my vám poradíme

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833