FIESTA

Ford Fiesta už od 9 990
Úvod
Interiér
Exteriér
Technológia a výbava
Modelový cenník

Štýlový zážitok na každý deň

Ford Fiesta kombinuje v sebe súčasný štýl vozidiel Ford s najmodernejšou technológiou. Každá funkcia bola navrhnutá tak, aby vám pomáhala maximálne využiť každý deň. Vďaka Ford SYNC môžete vybrať skladbu z USB, MP3 prehrávača alebo iPodu® alebo ju prehrávať zo svojho mobilného telefónu. Systém vám taktiež umožňuje telefonovať a prijímať hovory pomocou hlasového ovládania. Navyše, nemusíte tak často zastavovať kvôli tankovaniu.

Technológiami nabitý interiér

Kvalitné spracovanie sedadiel

Môžete sa rozhodnúť pre nové poťahy a dizajn sedadiel. V ponuke je vysokokvalitné kožené alebo polokožené čalúnenie, ako aj pohodlné látkové a športové látkové poťahy. Vzrušujúci dojem interiéru podčiarkujú nové zaujímavé vzory a textúry, vrátane výrazného prešívania. Viac podporných vankúšov zvyšuje pohodlie cestujúcich.

Technológiami nabitý interiér

Bez kľúčov znamená bez starostí

Systém KeyFree umožňuje zamknúť a odomknúť vozidlo bez nutnosti vyťahovať kľúč z vrecka alebo kabelky. To najviac oceníte v momente, keď budete mať plné ruky. Takisto pomocou funkcie globálneho otvárania a zatvárania môžete ovládať dvere a elektrické okná na diaľku kľúčikom. Dvojitý zámok dverí tiež zabráni zlodejom otvoriť dvere zvnútra.

Technológiami nabitý interiér

Pokročilá hands-free technológia Ford SYNC

Ford SYNC umožňuje ovládať hudbu a prijímať volania na mobilný telefón pomocou jednoduchých hlasových povelov. Hlasové ovládanie môžete použiť aj na prehrávanie hudby z USB portu, MP3 prehrávača, zariadenia iPod® alebo na prehrávanie hudby z mobilných telefónov vybavených Bluetooth®.

Inovatívny exteriér

Kinetický dizajn Ford

Kinetický dizajn značky Ford je o energii v pohybe a Fiesta túto myšlienku stvárňuje najmä prostredníctvom svojho dynamického profilu pripomínajúceho kupé. Výrazná stúpajúca línia pod oknami vytvára elegantný klinovitý tvar, začínajúci sa na športovo tvarovaných predných blatníkoch so zvýraznenými oblúkmi a končiaci na dynamicky tvarovanej zadnej časti karosérie. Všetky línie a detaily spolu vytvárajú dojem vozidla, ktoré je stále v pohybe.

Inovatívny exteriér

Fiesta vám posvieti na cestu domov

Keď sa vrátite domov za tmy, stačí sa dotknúť páčky na ľavej strane volantu a svetlomety zostanú vďaka funkcii oneskoreného zhasínania Follow Me Home svietiť ešte 30 sekúnd, aby vám posvietiil na cestu od vozidla.
Táto užitočná funkcia je štandardnou výbavou pre všetky stupne výbavy.

Inovatívny exteriér

Vyhrievané čelné sklo Quickclear

Vyhrievané čelné sklo urobí koniec rannému škrabaniu námrazy z okna. Namiesto toho jednoducho stlačíte tlačidlo, ktorým aktivujete neviditeľné vykurovacie články v okne, a ľad sa roztopí. Za mrazivých zimných rán takáto pomoc zahreje pri srdci.

Technológia a výbava

Bezstarostné zdieľanie vozidla vďaka systému My Key

S touto novou technológiou môžete nastaviť maximálnu rýchlosť, výstrahu pri nezapnutí bezpečnostných pásov alebo dokonca aj úroveň hlasitosti audio systému. Systém Ford My Key® bol navrhnutý tak, aby vám zaisťoval pokoj v prípade, že požičiate auto známemu alebo členovi rodiny. A ľahko sa používa. Stačí vložiť kľúč do zapaľovania, naštartovať auto a postupovať podľa jednoduchých pokynov pre naprogramovanie obmedzenia, ktoré chcete pre daný kľúč.

Bezstarostné manévrovanie

Elektronický posilňovač riadenia EPAS sa automaticky adaptuje k jazdnej situácii vozidla, aby zaisťoval ľahšie zatáčanie pri parkovaní na malom priestore alebo, naopak, primerané riadenie pre lepšiu jazdu na diaľnici. Na rozdiel od konvenčných posilňovačov riadenia, ktoré fungujú nepretržite a spotrebúvajú tak energiu a palivo, EPAS funguje len vtedy, keď je potrebné, čo ďalej zlepšuje spotrebu paliva.

Koordinované bezpečnostné systémy

Fiesta je vybavená inteligentným systémom ochrany IPS, ktorý koordinuje jednotlivé bezpečnostné systémy tak, aby bola zaistená maximálna ochrana vás aj spolucestujúcich. Okrem pevného skeletu karosérie, pohlcujúceho energiu pri náraze, sú vo vozidle Fiesta aj pokročilé sedadlá s technológiou bezpečnostných pásov. Tie znižujú riziko zranenia pri nehode.

Modelový cenník
Trend
Titanium

Ford Fiesta Trend od 12 490 EUR

Ford Fiesta sa vyznačuje vysokokvalitnými materiálmi a každému detailu je venovaná maximálna pozornosť. Vo výbave Trend vás navyše prekvapí bohatou štandardnou výbavou.

Ford Fiesta Titanium od 13.840 EUR

Vďaka luxusnému prevedeniu, komfortným a bezpečnostmým prvkom je nový Ford Fiesta vo výbave Titanium dovedený k absolútnej dokonalosti.

Dohodnite si stretnutie a my vám poradíme

ing-rusznak-daniel
Ing. Rusznák Daniel 0902 124 833